Akhisar - Çiğli arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 8 TL
Yolculuk süresi 1 sa 51 dk
Günlük bağlantılar 25
İlk kalkış: 07:15
Son kalkış: 20:21
Mesafe 90km

Akhisar ile Çiğli arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Akhisar Çiğli arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Akhisar ile Çiğli arasında seferler düzenliyor?

Çiğli konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Çiğli konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 17,43 TL iken, Akhisar konumundan Çiğli konumuna sadece 7,88 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Akhisar - Çiğli arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Çiğli konumuna tren seferleri bulunur?

Çiğli konumuna hareket edecek trenlerin Akhisar vaktinde ayrılmaları ve Çiğli vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Akhisar konumundan Çiğli konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Akhisar konumundan Çiğli konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Çiğli konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 1 hour and 49 minutes gibi bir sürede Çiğli konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 2 hours and 2 minutes kadar sürer. Çiğli konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 07:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Akhisar konumunu saatler 20:11 gösterdiğinde terkeder.