Tren Ankara - Eskişehir ₺83,76'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺84,13
₺84,13
₺83,76

Ankara - Eskişehir arası tren yolculuğu

Ankara'dan Eskişehir'ye tren ile yolculuk 200,08 km'dir ve 1 sa. 31 dk. sürer. Her gün 19 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:00'de ve sonuncusu 22:00'dedir. Ankara'dan Eskişehir'ye tren ile en az ₺83,76 veya en fazla ₺119,29 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺83,76.

En düşük fiyat₺83,76
Yolculuk Süresi1 sa. 31 dk.
Günlük Bağlantı19
En düşük fiyat₺83,76
En yüksek fiyat₺119,29
İlk Kalkış06:00
Son Kalkış22:00
Mesafe200,08 km
KalkışAnkara
VarışEskişehir
FirmaTCDD

Ankara - Eskisehir Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Ankara ile Eskişehir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile Ankara Eskişehir istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Ankara konumundan Eskişehir konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Ankara konumundan Eskişehir konumuna ortalama tren fiyatları ₺114,87. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ankara konumundan Eskişehir konumuna fiyatlar yaklaşık ₺83,76 civarındadır.

Ankara ile Eskişehir arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Ankara konumundan Eskişehir konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Eskişehir konumuna ulaşmak 1 sa. 31 dk. kadar zaman alır. Ankara konumundan hareket eden ilk tren 06:00 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 22:00 gösterdiğinde ayrılır. Eskişehir konumuna hareket eden ilk tren saati 06:00 iken, sonuncusu saatler 22:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 sa. 31 dk., ama en hızlı trenler sizi Eskişehir konumuna 1 sa. 16 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlar Ankara - Eskişehir hattında hizmet vermektedir?

Eskişehir konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Ankara konumundan Eskişehir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Eskişehir konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 19 günlük aktarmaları mevcut. 19 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle Eskişehir konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ankara konumundan Eskişehir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 19 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 19 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Eskisehir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Eskişehir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Eskişehir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Eskişehir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Eskişehir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Eskisehir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺75,84 ile ₺100,33 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 24%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Eskişehir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Eskişehir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺64,62 veya ortalama olarak ₺84,68 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺99,96 kadar olabilir.

Eskişehir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Eskişehir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Eskişehir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Eskişehir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Eskişehir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
14.01kg
Otobüs
15.01kg
Uçak
40.02kg
araba
32.01kg
Ankara ile Eskişehir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Eskişehir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 14.01kg'dır.
Ankara ile Eskişehir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Eskişehir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı26.01kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1kg ve araba yolculuğuna karşı 18kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Eskişehir şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Eskişehir şehrine giden bir tren bileti, ₺114,87'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺83,76 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Eskişehir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Eskişehir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺83,76'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Eskişehir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Eskişehir şehri arası mesafe 200,08 km'dir.
Ankara ve Eskişehir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Eskişehir yolculuk ortalama olarak 1 sa. 31 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 16 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Eskişehir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Eskişehir arası günde ortalama 19 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Eskişehir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Eskişehir şehrine en erken tren 06:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Eskişehir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Eskişehir şehrine en son tren 22:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Eskişehir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺83,76 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Eskişehir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Eskişehir şehrine gitmek için ortalama 19 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Eskişehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Eskişehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 16 dk.'dır.
Ankara şehrinden Eskişehir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Eskişehir arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Eskişehir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Eskişehir şehrine olan tren yolculuğu 14.01kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Eskişehir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar