Ankara - Eskişehir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 37,50 TL
Yolculuk süresi 1 sa 26 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış 13:00
Son kalkış 20:00
Mesafe 200 km

Virail size, Ankara ile Eskişehir arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Eskişehir mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Ankara konumundan Eskişehir istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Eskişehir konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ankara konumundan Eskişehir konumuna 37,50 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 37,54 TL kadardır.

Hangi demiryolu şirketleri Ankara ile Eskişehir arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Ankara ile Eskişehir arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Bilet fiyatı : - her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
37,50 TL Tümünü gör Tümünü gör 37,50 TL 37,50 TL 37,50 TL Tümünü gör

Ankara - Eskişehir arası trenler

Ankara konumundan Eskişehir konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Eskişehir konumuna trenle ulaşmak ortalama 1 sa 26 dk sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 sa 26 dk yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 11:00, sonuncusu ise saatler 20:00 gösterdiğinde Ankara konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Eskişehir konumuna tren seferleri bulunur?

Eskişehir konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Ankara Gar vaktinde hareket eder ve hedeflerine Eskişehir vaktinde ulaşırlar.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Ankara konumundan Eskişehir konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Eskişehir konumuna 3 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 3 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Ankara konumundan Eskişehir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 3 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.