Ankara - Batman arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 71,52 TL
Yolculuk süresi 22 sa 20 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 13:55
Son kalkış 14:12
Mesafe 751 km

Virail size, Ankara ile Batman arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Batman mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Ankara konumundan Batman istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Batman konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 71,52 TL iken, Ankara konumundan Batman konumuna sadece 71,52 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Ankara ile Batman arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Bilet fiyatı : - her gün

178,13 TL Tümünü gör 177,13 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 176,58 TL
358,63 TL Tümünü gör 302,41 TL 221,95 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Ankara - Batman arası trenler

Trenle Batman konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Batman konumuna trenle ulaşmak ortalama 22 sa 20 dk sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 22 sa 12 dk yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 13:55, sonuncusu ise saatler 14:12 gösterdiğinde Ankara konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Batman konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Batman konumuna hareket edecek trenlerin Kayaş and Ankara Gar vaktinde ayrılmaları ve Batman vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Ankara ile Batman arasındaki yolculuk uzun ise, Batman mevkiine uçakla gitmeyi bir düşünün. Erken rezervasyon yaparsanız, düşük ücretli hava yolları, size zamanın yanında paradan da tasarruf ettirir.

Ankara konumundan Batman konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Batman konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 2 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Ankara konumundan Batman konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.