Tren Ankara - Batman ₺186,11'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
₺186,67

Ankara - Batman arası tren yolculuğu

Ankara'dan Batman'ye tren ile yolculuk 751,62 km'dir ve 25 sa. 26 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 11:20'de ve sonuncusu 11:20'dedir. Ankara'dan Batman'ye tren ile en az ₺186,11 veya en fazla ₺186,85 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺186,11.

En düşük fiyat₺186,11
Yolculuk Süresi25 sa. 26 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺186,11
En yüksek fiyat₺186,85
İlk Kalkış11:20
Son Kalkış11:20
Mesafe751,62 km
KalkışAnkara
VarışBatman
FirmaTCDD

Ankara - Batman Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail üzerinden Ankara ile Batman arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara konumundan Batman konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Ankara konumundan Batman konumuna ortalama tren fiyatları ₺186,67 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺186,11 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Ankara ile Batman arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Ankara ile Batman arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ankara konumundan Batman konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Batman konumuna hareket eden ilk tren saat 11:20 sonuncusu ise 11:20 kalkar. Ankara konumundan Batman konumuna gitmek için gereken süre 25 sa. 26 dk.. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 25 sa. 26 dk. gibi bir sürede Batman konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 25 sa. 26 dk. kadar sürer. Batman konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 11:20 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Ankara konumunu saatler 11:20 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar Ankara ve Batman konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Batman konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Ankara konumundan Batman konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Batman konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Batman konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Ankara konumundan Batman konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ankara konumundan Batman konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Batman arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Batman arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Batman arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Batman arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Batman seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Batman şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺186,11 ile ₺217,23 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 14%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Batman'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Batman tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺145,61 veya ortalama olarak ₺193,36 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺239,68 kadar olabilir.

Batman konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Batman konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Batman seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Batman arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Batman CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
52.61kg
Otobüs
56.37kg
Uçak
150.32kg
araba
120.26kg
Ankara ile Batman arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Batman şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 52.61kg'dır.
Ankara ile Batman şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Batman arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı97.71kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 3.76kg ve araba yolculuğuna karşı 67.65kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Batman şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Batman şehrine giden bir tren bileti, ₺186,67'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺186,11 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Batman arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Batman arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺186,11'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Batman arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Batman şehri arası mesafe 751,62 km'dir.
Ankara ve Batman arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Batman yolculuk ortalama olarak 25 sa. 26 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 25 sa. 26 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Batman şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Batman arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Batman istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Batman şehrine en erken tren 11:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Batman istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Batman şehrine en son tren 11:20 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Batman şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺186,11 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Batman şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Batman şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Batman arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Batman arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 25 sa. 26 dk.'dır.
Ankara şehrinden Batman şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Batman arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Batman arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Batman şehrine olan tren yolculuğu 52.61kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Batman iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar