Ankara - Batman arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 42 TL
Yolculuk süresi 22 sa 20 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 11:00
Son kalkış: 11:15
Mesafe 751km

Virail size, Ankara ile Batman arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ankara Batman arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Ankara ile Batman arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Ankara ile Batman arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ankara konumundan Batman konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ankara konumundan Batman konumuna 41,99 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 155,78 TL kadardır.

Bilet fiyatı : Ankara - Batman her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
274,25 TL371,02 TL293,75 TL Tümünü gör Tümünü gör 218,31 TL Tümünü gör
169,38 TL149,97 TL169,38 TL Tümünü gör Tümünü gör 166,65 TL Tümünü gör

Ankara - Batman arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Özellikle yalnız başınıza seyahat ederken, böyle uzun yolculuklar oldukça sıkıcı hale gelebilir. Uçak bu durum için en uygun alternatiftir

Ankara ve Batman konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Batman konumuna, Ankara Gar or Kayaş vaktinde hareket edip hedefine Batman vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Ankara konumundan Batman konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Batman konumuna her gün 4 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Ankara konumundan Batman konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Batman konumuna hareket eden ilk tren saat 11:11, son tren ise saatler 11:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 21 hours and 57 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 21 hours and 50 minutes gibi bir sürede Batman konumuna ulaşabilirsiniz.