Tren Batman - Malatya ₺89,10'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺89,10

Batman - Malatya arası tren yolculuğu

Batman'dan Malatya'ye tren ile yolculuk 251,9 km'dir ve 8 sa. 38 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 11:18'de ve sonuncusu 11:18'dedir. Batman'dan Malatya'ye tren ile en az ₺89,10 veya en fazla ₺90,94 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺89,10.

En düşük fiyat₺89,10
Yolculuk Süresi8 sa. 38 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺89,10
En yüksek fiyat₺90,94
İlk Kalkış11:18
Son Kalkış11:18
Mesafe251,9 km
KalkışBatman
VarışMalatya
FirmaTCDD

Batman - Malatya Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail üzerinden Batman ile Malatya arası ucuz biletler

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Batman Malatya arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Batman konumundan Malatya konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Batman konumundan Malatya konumuna ortalama tren fiyatları ₺90,02. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Batman konumundan Malatya konumuna fiyatlar yaklaşık ₺89,10 civarındadır.

Hangi şirketler sizi Batman noktasından Malatya istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Batman ile Malatya arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

Batman konumundan Malatya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Malatya konumuna ulaşmak 8 sa. 38 dk. kadar zaman alır. Batman konumundan hareket eden ilk tren 11:18 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 11:18 gösterdiğinde ayrılır. Malatya konumuna ortalama yolculuk süresi 8 sa. 38 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 8 sa. 38 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Batman konumundan hareket eden ilk tren saat 11:18 kalkarken, sonuncusu saatler 11:18 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan Malatya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Malatya konumuna hareket edecek trenlerin vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Batman konumundan Malatya konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Malatya konumundan Batman konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle, Batman konumundan Malatya konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Batman konumundan Malatya konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Batman ile Malatya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Batman - Malatya arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Batman - Malatya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Batman - Malatya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Batman - Malatya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Batman şehrinden Malatya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Batman'dan Malatya'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Batman - Malatya tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺68,67 veya ortalama olarak ₺92,49 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺115,61 kadar olabilir.

Malatya konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Malatya konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Batman - Malatya seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Batman - Malatya arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Batman - Malatya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
17.63kg
Otobüs
18.89kg
Uçak
50.38kg
araba
40.3kg
Batman ile Malatya arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Batman şehriyle Malatya şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 17.63kg'dır.
Batman ile Malatya şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Batman ve Malatya arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı32.75kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.26kg ve araba yolculuğuna karşı 22.67kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Batman şehrinden Malatya şehrine tren bileti ne kadardır?
Batman şehrinden Malatya şehrine giden bir tren bileti, ₺90,02'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺89,10 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Batman ile Malatya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Batman ile Malatya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺89,10'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Batman ve Malatya arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Batman şehriyle Malatya şehri arası mesafe 251,9 km'dir.
Batman ve Malatya arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Batman ile Malatya yolculuk ortalama olarak 8 sa. 38 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 8 sa. 38 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Batman şehrinden Malatya şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Batman ile Malatya arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Batman konumundan Malatya istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Batman şehrinden Malatya şehrine en erken tren 11:18 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Batman konumundan Malatya istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Batman şehrinden Malatya şehrine en son tren 11:18 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Batman şehrinden Malatya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺89,10 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Batman şehrinden Malatya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Batman şehrinden Malatya şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Batman ile Malatya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Batman ve Malatya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 8 sa. 38 dk.'dır.
Batman şehrinden Malatya şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Batman ile Malatya arasında doğrudan bir tren vardır.
Batman ile Malatya arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Batman şehrinden Malatya şehrine olan tren yolculuğu 17.63kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Batman'dan yerele geçin

Trend rotalar

Batman'dan hafta sonu kaçamakları

Batman'dan diğer hedefler

Malatya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar