Batman - Bismil arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Bismil şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 7,50TL
Yolculuk süresi 44 dak
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 09:21
Son kalkış: 09:21
Mesafe 41km

Batman ile Bismil arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Bismil mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Batman konumundan Bismil istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Batman ile Bismil arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Batman ile Bismil arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Batman konumundan Bismil konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Batman konumundan Bismil konumuna 7,50 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Bismil konumuna biletler ortalama 17,23 TL kadar tutar.

,

Batman - Bismil arası trenler


Batman Bismil arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Batman ve Bismil konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Bismil konumuna hareket eden trenler Batman vaktinde hareket eder ve oraya Bismil vaktinde ulaşır.

Batman konumundan Bismil konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Batman konumundan Bismil konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Trenle Bismil konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 45 minutes gibi bir sürede Bismil konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 45 minutes kadar sürer. Bismil konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 09:06 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Batman konumunu saatler 09:06 gösterdiğinde terkeder.