Ergani - Bismil arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Bismil şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11TL
Yolculuk süresi 1 sa 59 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 06:05
Son kalkış: 06:05
Mesafe 92km

Ergani ile Bismil arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ergani ile Bismil arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, arasında, Ergani ile Bismil arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ergani konumundan Bismil konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Ergani konumundan Bismil konumuna ortalama tren fiyatları 12,24 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 11,00 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Ergani - Bismil arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Bismil konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Bismil konumuna hareket edecek trenlerin Ergani vaktinde ayrılmaları ve Bismil vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Ergani konumundan Bismil konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ergani konumundan Bismil konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Ergani konumundan Bismil konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 2 hours gibi bir sürede Bismil konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 2 hours kadar sürer. Bismil konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 06:05 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Ergani konumunu saatler 06:05 gösterdiğinde terkeder.