Battalgazi - Malatya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 5 TL
Yolculuk süresi 14 dak
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 10:19
Son kalkış: 16:21
Mesafe 16km

Virail size, Battalgazi ile Malatya arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Battalgazi noktasından Malatya istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Battalgazi ile Malatya arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Malatya konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 5,00 TL iken, Battalgazi konumundan Malatya konumuna sadece 4,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Battalgazi - Malatya arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Malatya konumuna tren seferleri bulunur?

Malatya konumuna hareket eden trenler Battalgazi vaktinde hareket eder ve oraya Malatya vaktinde ulaşır.

Battalgazi konumundan Malatya konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Battalgazi konumundan Malatya konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Battalgazi konumundan Malatya konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Malatya konumuna hareket eden ilk tren saati 10:08 iken, sonuncusu saatler 16:08 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 15 minutes, ama en hızlı trenler sizi Malatya konumuna 14 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.