Elâzığ - Malatya arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11 TL
Yolculuk süresi 2 sa 27 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 09:10
Son kalkış: 09:10
Mesafe 87km

Elâzığ ile Malatya arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Malatya mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Elâzığ konumundan Malatya istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Elâzığ ile Malatya arasında tren seferleri düzenliyor?

Malatya konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Elâzığ konumundan Malatya konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Elâzığ konumundan Malatya konumuna ortalama tren fiyatları 39,41 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Elâzığ konumundan Malatya konumuna fiyatlar yaklaşık 11,00 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Elâzığ - Malatya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
25,15 TL24,97 TL Tümünü gör 25,15 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Elâzığ - Malatya arası trenler


Elâzığ Malatya arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Elâzığ ve Malatya konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Malatya konumuna hareket edecek trenlerin Elazığ vaktinde ayrılmaları ve Malatya vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Elâzığ konumundan Malatya konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Elâzığ konumundan Malatya konumuna her gün 5 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Elâzığ konumundan Malatya konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Malatya konumuna trenle ulaşmak ortalama 2 hours and 21 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 2 hours and 21 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 09:11, sonuncusu ise saatler 09:11 gösterdiğinde Elâzığ konumundan hareket eder.