Ankara - Balıkesir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 54,98TL
Yolculuk süresi 9 sa 27 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 20:55
Son kalkış: 20:55
Mesafe 426km

Ankara ile Balıkesir arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail ile Ankara Balıkesir istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Ankara ile Balıkesir arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Balıkesir konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Ankara konumundan Balıkesir konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Ankara konumundan Balıkesir konumuna ortalama tren fiyatları 54,98 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 54,98 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Ankara - Balıkesir her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
47 TL47 TL47 TL47 TL47 TL47 TL47 TL
86 TL86 TL98 TL86 TL96 TL86 TL86 TL

Ankara - Balıkesir arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Balıkesir konumuna tren seferleri bulunur?

Balıkesir konumuna, Ankara Gar vaktinde hareket edip hedefine Balıkesir vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle Ankara konumundan Balıkesir konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Ankara konumundan Balıkesir konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 1 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Balıkesir konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 9 hours and 27 minutes gibi bir sürede Balıkesir konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 9 hours and 27 minutes kadar sürer. Balıkesir konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 20:06 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Ankara konumunu saatler 20:06 gösterdiğinde terkeder.