Ankara - Balıkesir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 426 km

Ankara ile Balıkesir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Ankara ile Balıkesir arasında tren seferleri düzenliyor?

Balıkesir konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Ankara - Balıkesir arası trenler

Ankara konumundan Balıkesir konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Balıkesir konumuna ulaşmak kadar zaman alır. Ankara konumundan hareket eden ilk tren zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler gösterdiğinde ayrılır.

Ankara ve Balıkesir konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Balıkesir konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Ankara Gar vaktinde hareket eder ve hedeflerine Saruhanlı and Balıkesir vaktinde ulaşırlar.

Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Ankara ile Balıkesir arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara konumundan Balıkesir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Balıkesir konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.