Tren Ankara - Balıkesir ₺151,51'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺169,36
₺170,47
₺169,55

Ankara - Balıkesir arası tren yolculuğu

Ankara'dan Balıkesir'ye tren ile yolculuk 426,01 km'dir ve 8 sa. 39 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:00'de ve sonuncusu 20:00'dedir. Ankara'dan Balıkesir'ye tren ile en az ₺151,51 veya en fazla ₺219,80 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺151,51.

En düşük fiyat₺151,51
Yolculuk Süresi8 sa. 39 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺151,51
En yüksek fiyat₺219,80
İlk Kalkış06:00
Son Kalkış20:00
Mesafe426,01 km
KalkışAnkara
VarışBalıkesir
FirmaTCDD

Ankara - Balıkesir Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Ankara ile Balıkesir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ankara Balıkesir arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Balıkesir konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Ankara konumundan Balıkesir konumuna ortalama tren fiyatları ₺182,43 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺151,51 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Ankara ile Balıkesir arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Balıkesir konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Ankara konumundan Balıkesir konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara Balıkesir arası hizmet veren tren hattı 8 sa. 39 dk. kadar sürer. İlk tren saat 06:00, sonuncusu ise saatler 20:00 gösterdiğinde hareket eder. Balıkesir konumuna hareket eden ilk tren saati 06:00 iken, sonuncusu saatler 20:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 8 sa. 39 dk., ama en hızlı trenler sizi Balıkesir konumuna 8 sa. 26 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlar Ankara ve Balıkesir konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Balıkesir konumuna hareket eden trenler Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket eder ve oraya Balıkesir vaktinde ulaşır.

Trenle Ankara konumundan Balıkesir konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Balıkesir konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 1 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Balıkesir konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Balıkesir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Balıkesir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Balıkesir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Balıkesir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Balıkesir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Balıkesir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺168,99 ile ₺188,88 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 11%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Balıkesir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Balıkesir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺120,95 veya ortalama olarak ₺168,03 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺202,68 kadar olabilir.

Balıkesir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Balıkesir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Balıkesir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Balıkesir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Balıkesir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
29.82kg
Otobüs
31.95kg
Uçak
85.2kg
araba
68.16kg
Ankara ile Balıkesir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Balıkesir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 29.82kg'dır.
Ankara ile Balıkesir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Balıkesir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı55.38kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.13kg ve araba yolculuğuna karşı 38.34kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Balıkesir şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Balıkesir şehrine giden bir tren bileti, ₺182,43'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺151,51 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Balıkesir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Balıkesir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺151,51'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Balıkesir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Balıkesir şehri arası mesafe 426,01 km'dir.
Ankara ve Balıkesir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Balıkesir yolculuk ortalama olarak 8 sa. 39 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 8 sa. 26 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Balıkesir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Balıkesir arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Balıkesir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Balıkesir şehrine en erken tren 06:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Balıkesir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Balıkesir şehrine en son tren 20:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Balıkesir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺151,51 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Balıkesir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Balıkesir şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Balıkesir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Balıkesir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 8 sa. 26 dk.'dır.
Ankara şehrinden Balıkesir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Balıkesir arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Balıkesir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Balıkesir şehrine olan tren yolculuğu 29.82kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Balıkesir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar