• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Ankara - Balıkesir arası tren bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

İle Tren

Yarın

İle Tren

2 Gün

Rentalcars.com

Balıkesir şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Ankara ile Balıkesir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara konumundan Balıkesir konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Ankara konumundan Balıkesir konumuna 46,99 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Balıkesir konumuna biletler ortalama 46,99 TL kadar tutar.

Hangi şirketler Ankara ile Balıkesir arasında tren seferleri düzenliyor?

Balıkesir konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Ankara ile Balıkesir ile tren

En iyi fiyat 46,99 TL
Yolculuk süresi 8 sa 53 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 23:30
Son kalkış 23:30
Mesafe 426 km

Ankara - Balıkesir arası günlük bilet fiyatı

 
Bugün
Yarın
2 gün içinde
3 gün içinde
4 gün içinde
5 gün içinde
6 gün içinde
107,70 TL
107,24 TL
123,55 TL
Tümünü gör
122,55 TL
107,79 TL
122,73 TL

train ile Seyahat Detayları

Rotalar
1
Firma
1
En düşük
46,99 TL
En yüksek
46,99 TL
Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 8 sa 53 dk
Ankara Gar - Balıkesir
23:30 - 08:23
46,99 TL

Ankara konumundan Balıkesir konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Balıkesir konumuna ulaşmak 8 sa 53 dk kadar zaman alır. Ankara konumundan hareket eden ilk tren 23:30 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 23:30 gösterdiğinde ayrılır.

Ankara ve Balıkesir konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Balıkesir konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Ankara Gar vaktinde hareket eder ve hedeflerine Balıkesir vaktinde ulaşırlar.

Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Ankara ile Balıkesir arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara konumundan Balıkesir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Balıkesir konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Balıkesir konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Balıkesir konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ankara konumundan Balıkesir konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.