Tren Ankara - İzmit ₺175,62'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺176,54
₺178,38
₺176,36

Ankara - İzmit arası tren yolculuğu

Ankara'dan İzmit'ye tren ile yolculuk 264,44 km'dir ve 3 sa. 9 dk. sürer. Her gün 14 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:50'de ve sonuncusu 22:00'dedir. Ankara'dan İzmit'ye tren ile en az ₺175,62 veya en fazla ₺210,41 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺175,62.

En düşük fiyat₺175,62
Yolculuk Süresi3 sa. 9 dk.
Günlük Bağlantı14
En düşük fiyat₺175,62
En yüksek fiyat₺210,41
İlk Kalkış06:50
Son Kalkış22:00
Mesafe264,44 km
KalkışAnkara
Varışİzmit
FirmaTCDD

Ankara - Izmit Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail üzerinden Ankara ile İzmit arası ucuz biletler

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ankara İzmit arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan İzmit konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ankara konumundan İzmit konumuna ₺175,62 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺205,63 kadardır.

Hangi şirketler Ankara ile İzmit arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Ankara ile İzmit arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

İzmit konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

İzmit konumuna ulaşmak 3 sa. 9 dk. kadar zaman alır. Ankara konumundan hareket eden ilk tren 06:50 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 22:00 gösterdiğinde ayrılır. İzmit konumuna trenle ulaşmak ortalama 3 sa. 9 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 2 sa. 49 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:50, sonuncusu ise saatler 22:00 gösterdiğinde Ankara konumundan hareket eder.

Ankara ve İzmit konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

İzmit konumuna hareket edecek trenlerin Esenboğa International Airport, ESB vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Ankara konumundan İzmit konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Ankara konumundan İzmit konumuna 14 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 14 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle İzmit konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ankara konumundan İzmit konumuna ulaşmak için günlük 14 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 14 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Izmit arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - İzmit arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - İzmit arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - İzmit arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - İzmit seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Izmit şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺176,36 ile ₺200,11 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 12%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan İzmit'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - İzmit tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺132,91 veya ortalama olarak ₺180,50 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺209,31 kadar olabilir.

İzmit konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

İzmit konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - İzmit seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - İzmit arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - İzmit CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
18.51kg
Otobüs
19.83kg
Uçak
52.89kg
araba
42.31kg
Ankara ile İzmit arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle İzmit şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 18.51kg'dır.
Ankara ile İzmit şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve İzmit arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı34.38kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.32kg ve araba yolculuğuna karşı 23.8kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden İzmit şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden İzmit şehrine giden bir tren bileti, ₺205,63'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺175,62 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile İzmit arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile İzmit arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺175,62'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve İzmit arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle İzmit şehri arası mesafe 264,44 km'dir.
Ankara ve İzmit arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile İzmit yolculuk ortalama olarak 3 sa. 9 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 49 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden İzmit şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile İzmit arası günde ortalama 14 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan İzmit istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden İzmit şehrine en erken tren 06:50 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan İzmit istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden İzmit şehrine en son tren 22:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden İzmit şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺175,62 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden İzmit şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden İzmit şehrine gitmek için ortalama 14 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile İzmit arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve İzmit arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 49 dk.'dır.
Ankara şehrinden İzmit şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile İzmit arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile İzmit arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden İzmit şehrine olan tren yolculuğu 18.51kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

İzmit iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar