Kütahya - İzmit arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 90,74 TL
Yolculuk süresi 3 sa 44 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 09:53
Son kalkış 21:00
Mesafe 150 km

Virail size, Kütahya ile İzmit arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Kütahya İzmit arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Kütahya konumundan İzmit konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Kütahya konumundan İzmit konumuna 90,74 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü İzmit konumuna biletler ortalama 90,75 TL kadar tutar.

Hangi şirketler sizi Kütahya noktasından İzmit istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Kütahya ile İzmit arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Kütahya - İzmit arası trenler

Trenle İzmit konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 3 sa 31 dk gibi bir sürede İzmit konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 3 sa 44 dk kadar sürer. İzmit konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 09:53 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Kütahya konumunu saatler 21:00 gösterdiğinde terkeder.

Kütahya ve İzmit konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Trenler Kütahya konumundan Kütahya vaktinde ayrılır ve buraya İzmit YHT vaktinde varırlar.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Kütahya konumundan İzmit konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Kütahya konumundan İzmit konumuna 3 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 3 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer İzmit konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Kütahya konumundan İzmit konumuna seyahat etmeniz gerekiyorsa, bunun için her gün 3 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 3 güzergahlarındaki bağlantıların tren değişimi içerdiğini dikkate alınız. Bu sebeple yolculuğunuz içinde tren değiştirmek durumunda kalacaksınız.