Eskişehir - Saruhanlı arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 34 TL
Yolculuk süresi 8 sa 36 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 01:05
Son kalkış: 01:05
Mesafe 272km

Virail size, Eskişehir ile Saruhanlı arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Eskişehir Saruhanlı arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Eskişehir ile Saruhanlı arasında seferler düzenliyor?

Saruhanlı konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Eskişehir konumundan Saruhanlı konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Eskişehir konumundan Saruhanlı konumuna 33,97 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Saruhanlı konumuna biletler ortalama 78,47 TL kadar tutar.

,

Eskişehir - Saruhanlı arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Eskişehir ve Saruhanlı konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Trenler Eskişehir konumundan Eskişehir vaktinde ayrılır ve buraya Saruhanlı vaktinde varırlar.

Eskişehir konumundan Saruhanlı konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Eskişehir konumundan Saruhanlı konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Saruhanlı konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Saruhanlı konumuna trenle ulaşmak ortalama 10 hours sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 10 hours yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 01:05, sonuncusu ise saatler 01:05 gösterdiğinde Eskişehir konumundan hareket eder.