Tren Horasan - Erzincan ₺89,10'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺89,10

Horasan - Erzincan arası tren yolculuğu

Horasan'dan Erzincan'ye tren ile yolculuk 231,19 km'dir ve 5 sa. 40 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 10:39'de ve sonuncusu 10:39'dedir. Horasan'dan Erzincan'ye tren ile en az ₺89,10 veya en fazla ₺89,84 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺89,10.

En düşük fiyat₺89,10
Yolculuk Süresi5 sa. 40 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺89,10
En yüksek fiyat₺89,84
İlk Kalkış10:39
Son Kalkış10:39
Mesafe231,19 km
KalkışHorasan
VarışErzincan
FirmaTCDD

Horasan - Erzincan Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Virail size, Horasan ile Erzincan arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Horasan Erzincan arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Horasan konumundan Erzincan konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Horasan konumundan Erzincan konumuna ortalama tren fiyatları ₺89,47. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Horasan konumundan Erzincan konumuna fiyatlar yaklaşık ₺89,10 civarındadır.

Hangi şirketler Horasan ile Erzincan arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Horasan ile Erzincan arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Horasan konumundan Erzincan konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Horasan Erzincan arası hizmet veren tren hattı 5 sa. 40 dk. kadar sürer. İlk tren saat 10:39, sonuncusu ise saatler 10:39 gösterdiğinde hareket eder. Erzincan konumuna hareket eden ilk tren saati 10:39 iken, sonuncusu saatler 10:39 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 5 sa. 40 dk., ama en hızlı trenler sizi Erzincan konumuna 5 sa. 40 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlardan Erzincan konumuna tren seferleri bulunur?

Trenler Horasan konumundan vaktinde ayrılır ve buraya vaktinde varırlar.

Horasan konumundan Erzincan konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Erzincan konumundan Horasan konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Erzincan konumundan Horasan konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Horasan konumundan Erzincan konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Horasan ile Erzincan arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Horasan - Erzincan arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Horasan - Erzincan arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Horasan - Erzincan arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Horasan - Erzincan seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Horasan şehrinden Erzincan şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Horasan'dan Erzincan'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Horasan - Erzincan tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺6,07 veya ortalama olarak ₺57,19 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺99,59 kadar olabilir.

Erzincan konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Erzincan konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Horasan - Erzincan seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Horasan - Erzincan arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Horasan - Erzincan CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
16.18kg
Otobüs
17.34kg
Uçak
46.24kg
araba
36.99kg
Horasan ile Erzincan arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Horasan şehriyle Erzincan şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 16.18kg'dır.
Horasan ile Erzincan şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Horasan ve Erzincan arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı30.06kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.16kg ve araba yolculuğuna karşı 20.81kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Horasan şehrinden Erzincan şehrine tren bileti ne kadardır?
Horasan şehrinden Erzincan şehrine giden bir tren bileti, ₺89,47'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺89,10 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Horasan ile Erzincan arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Horasan ile Erzincan arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺89,10'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Horasan ve Erzincan arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Horasan şehriyle Erzincan şehri arası mesafe 231,19 km'dir.
Horasan ve Erzincan arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Horasan ile Erzincan yolculuk ortalama olarak 5 sa. 40 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 5 sa. 40 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Horasan şehrinden Erzincan şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Horasan ile Erzincan arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Horasan konumundan Erzincan istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Horasan şehrinden Erzincan şehrine en erken tren 10:39 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Horasan konumundan Erzincan istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Horasan şehrinden Erzincan şehrine en son tren 10:39 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Horasan şehrinden Erzincan şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺89,10 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Horasan şehrinden Erzincan şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Horasan şehrinden Erzincan şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Horasan ile Erzincan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Horasan ve Erzincan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 5 sa. 40 dk.'dır.
Horasan şehrinden Erzincan şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Horasan ile Erzincan arasında doğrudan bir tren vardır.
Horasan ile Erzincan arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Horasan şehrinden Erzincan şehrine olan tren yolculuğu 16.18kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Horasan'dan yerele geçin

Trend rotalar

Horasan'dan hafta sonu kaçamakları

Horasan'dan diğer hedefler

Erzincan iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar