Saruhanlı - Çiğli arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Çiğli şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 6,41TL
Yolculuk süresi 1 sa 18 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 07:27
Son kalkış: 21:16
Mesafe 67km

Virail üzerinden Saruhanlı ile Çiğli arası ucuz biletler

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Saruhanlı Çiğli arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Saruhanlı ile Çiğli arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Çiğli konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Çiğli konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Saruhanlı konumundan Çiğli konumuna 6,41 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 12,19 TL kadardır.

Saruhanlı - Çiğli arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Saruhanlı ile Çiğli arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar Saruhanlı ve Çiğli konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Çiğli konumuna hareket eden trenler Saruhanlı vaktinde hareket eder ve oraya Çiğli vaktinde ulaşır.

Trenle Saruhanlı konumundan Çiğli konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Saruhanlı konumundan Çiğli konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 3 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 3 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Saruhanlı konumundan Çiğli konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Çiğli konumuna ortalama yolculuk süresi 1 hour and 23 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 hour and 22 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Saruhanlı konumundan hareket eden ilk tren saat 07:08 kalkarken, sonuncusu saatler 21:08 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.