Saruhanlı - Manisa arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 26 km

Virail üzerinden Saruhanlı ile Manisa arası ucuz biletler

Virail'in sizi Manisa mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Saruhanlı konumundan Manisa istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Saruhanlı ile Manisa arasında tren seferleri düzenliyor?

Trenle Manisa konumundan Saruhanlı konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ortaklarımız arasında, Saruhanlı ile Manisa arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Saruhanlı - Manisa arası trenler

Trenle Manisa konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Manisa konumuna ulaşmak kadar zaman alır. Saruhanlı konumundan hareket eden ilk tren zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler gösterdiğinde ayrılır.

Hangi istasyonlardan Manisa konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Manisa konumuna hareket edecek trenlerin Saruhanlı vaktinde ayrılmaları ve Manisa vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Saruhanlı Manisa arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Saruhanlı konumundan Manisa konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?