Saruhanlı - Savaştepe arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 9 TL
Yolculuk süresi 1 sa 26 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 08:39
Son kalkış: 21:15
Mesafe 68km

Saruhanlı ile Savaştepe arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Saruhanlı ile Savaştepe arasında tren seferleri düzenliyor?

Savaştepe konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Saruhanlı konumundan Savaştepe konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Saruhanlı konumundan Savaştepe konumuna 8,87 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Savaştepe konumuna biletler ortalama 11,18 TL kadar tutar.

,

Saruhanlı - Savaştepe arası trenler


Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlardan Savaştepe konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Savaştepe konumuna hareket edecek trenlerin Saruhanlı vaktinde ayrılmaları ve Savaştepe vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Saruhanlı konumundan Savaştepe konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Saruhanlı konumundan Savaştepe konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 5 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 5 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Saruhanlı konumundan Savaştepe konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Savaştepe konumuna trenle ulaşmak ortalama 1 hour and 54 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 hour and 51 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 08:08, sonuncusu ise saatler 21:08 gösterdiğinde Saruhanlı konumundan hareket eder.