Şefaatli - Kars arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 47 TL
Yolculuk süresi 20 sa 38 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 22:05
Son kalkış: 22:05
Mesafe 720km

Virail üzerinden Şefaatli ile Kars arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler sizi Şefaatli noktasından Kars istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Şefaatli konumundan Kars konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 48,67 TL iken, Şefaatli konumundan Kars konumuna sadece 46,92 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Şefaatli - Kars arası trenler


Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Özellikle yalnız başınıza seyahat ederken, böyle uzun yolculuklar oldukça sıkıcı hale gelebilir. Uçak bu durum için en uygun alternatiftir

Hangi istasyonlar Şefaatli - Kars hattında hizmet vermektedir?

Kars konumuna hareket eden trenler, Şefaatli konumundan Şefaatli vaktinde hareket eder ve hedeflerine Kars vaktinde ulaşırlar.

Şefaatli konumundan Kars konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Şefaatli konumundan Kars konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Şefaatli konumundan Kars konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Kars konumuna trenle ulaşmak ortalama 20 hours sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 20 hours yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 22:05, sonuncusu ise saatler 22:05 gösterdiğinde Şefaatli konumundan hareket eder.