Tren Şefaatli - Kars ₺206,36'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺206,36

Şefaatli - Kars arası tren yolculuğu

Şefaatli'dan Kars'ye tren ile yolculuk 720,67 km'dir ve 22 sa. 3 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 22:20'de ve sonuncusu 22:21'dedir. Şefaatli'dan Kars'ye tren ile en az ₺206,36 veya en fazla ₺208,57 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺206,36.

En düşük fiyat₺206,36
Yolculuk Süresi22 sa. 3 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺206,36
En yüksek fiyat₺208,57
İlk Kalkış22:20
Son Kalkış22:21
Mesafe720,67 km
KalkışŞefaatli
VarışKars
FirmaTCDD

Sefaatli - Kars Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Şefaatli ile Kars arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Kars mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Şefaatli konumundan Kars istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Şefaatli konumundan Kars konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Şefaatli konumundan Kars konumuna ortalama tren fiyatları ₺207,47. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Şefaatli konumundan Kars konumuna fiyatlar yaklaşık ₺206,36 civarındadır.

Hangi şirketler sizi Şefaatli noktasından Kars istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Şefaatli ile Kars arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Şefaatli konumundan Kars konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Şefaatli Kars arası hizmet veren tren hattı 22 sa. 3 dk. kadar sürer. İlk tren saat 22:20, sonuncusu ise saatler 22:21 gösterdiğinde hareket eder. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 21 sa. 59 dk. gibi bir sürede Kars konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 22 sa. 3 dk. kadar sürer. Kars konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 22:20 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Şefaatli konumunu saatler 22:21 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlardan Kars konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Kars konumuna hareket edecek trenlerin vaktinde ayrılmaları ve Kars Harakani Airport, KSY vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Şefaatli konumundan Kars konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Şefaatli konumundan Kars konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle, Şefaatli konumundan Kars konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Şefaatli konumundan Kars konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Sefaatli ile Kars arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Şefaatli - Kars arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Şefaatli - Kars arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Şefaatli - Kars arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Şefaatli - Kars seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Sefaatli şehrinden Kars şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Şefaatli'dan Kars'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Şefaatli - Kars tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺101,43 veya ortalama olarak ₺146,54 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺208,94 kadar olabilir.

Kars konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Kars konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Şefaatli - Kars seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Şefaatli - Kars arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Şefaatli - Kars CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
50.45kg
Otobüs
54.05kg
Uçak
144.13kg
araba
115.31kg
Şefaatli ile Kars arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Şefaatli şehriyle Kars şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 50.45kg'dır.
Şefaatli ile Kars şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Şefaatli ve Kars arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı93.68kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 3.6kg ve araba yolculuğuna karşı 64.86kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Şefaatli şehrinden Kars şehrine tren bileti ne kadardır?
Şefaatli şehrinden Kars şehrine giden bir tren bileti, ₺207,47'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺206,36 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Şefaatli ile Kars arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Şefaatli ile Kars arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺206,36'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Şefaatli ve Kars arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Şefaatli şehriyle Kars şehri arası mesafe 720,67 km'dir.
Şefaatli ve Kars arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Şefaatli ile Kars yolculuk ortalama olarak 22 sa. 3 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 21 sa. 59 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Şefaatli şehrinden Kars şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Şefaatli ile Kars arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Şefaatli konumundan Kars istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Şefaatli şehrinden Kars şehrine en erken tren 22:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Şefaatli konumundan Kars istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Şefaatli şehrinden Kars şehrine en son tren 22:21 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Şefaatli şehrinden Kars şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺206,36 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Şefaatli şehrinden Kars şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Şefaatli şehrinden Kars şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Şefaatli ile Kars arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Şefaatli ve Kars arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 21 sa. 59 dk.'dır.
Şefaatli şehrinden Kars şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Şefaatli ile Kars arasında doğrudan bir tren vardır.
Şefaatli ile Kars arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Şefaatli şehrinden Kars şehrine olan tren yolculuğu 50.45kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Şefaatli'dan yerele geçin

Trend rotalar

Şefaatli'dan hafta sonu kaçamakları

Şefaatli'dan diğer hedefler

Kars iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar