Erzurum - Kars arası tren bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 4,50TL
Yolculuk süresi 3 sa 46 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 14:22
Son kalkış: 19:49
Mesafe 172km

Virail üzerinden Erzurum ile Kars arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Erzurum ile Kars arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Erzurum ile Kars arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Erzurum konumundan Kars konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Erzurum konumundan Kars konumuna 4,50 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Kars konumuna biletler ortalama 11,00 TL kadar tutar.

,

Bilet fiyatı : Erzurum - Kars her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
17,49 TL5,50 TL Tümünü gör 5,50 TL17,49 TL5,50 TL Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 31,39 TL

Erzurum - Kars arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Erzurum ve Kars konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Kars konumuna hareket eden trenler, Erzurum konumundan Erzurum vaktinde hareket eder ve hedeflerine Kars vaktinde ulaşırlar.

Erzurum konumundan Kars konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Erzurum konumundan Kars konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Trenle Kars konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 3 hours and 41 minutes gibi bir sürede Kars konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 3 hours and 46 minutes kadar sürer. Kars konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 14:06 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Erzurum konumunu saatler 19:06 gösterdiğinde terkeder.