Osmaniye - Adana arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11TL
Yolculuk süresi 1 sa 23 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 16:31
Son kalkış: 16:31
Mesafe 82km

Virail size, Osmaniye ile Adana arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Osmaniye ile Adana arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, Osmaniye ile Adana arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Osmaniye konumundan Adana konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 25,69 TL iken, Osmaniye konumundan Adana konumuna sadece 11,00 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Osmaniye - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
24,80 TL24,80 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
13,46 TL13,46 TL13,46 TL13,46 TL13,46 TL13,46 TL13,46 TL

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Osmaniye ile Adana arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar Osmaniye - Adana hattında hizmet vermektedir?

Trenler Osmaniye konumundan Osmaniye vaktinde ayrılır ve buraya Adana vaktinde varırlar.

Trenle Osmaniye konumundan Adana konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Osmaniye konumundan Adana konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Osmaniye konumundan Adana konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Adana konumuna ortalama yolculuk süresi 1 hour and 19 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 hour and 23 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Osmaniye konumundan hareket eden ilk tren saat 16:11 kalkarken, sonuncusu saatler 16:02 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.