Tren Osmaniye - Adana ₺18,78'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Osmaniye - Adana arası tren yolculuğu

Osmaniye'dan Adana'ye tren ile yolculuk 82,05 km'dir ve 1 sa. 28 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 17:31'de ve sonuncusu 17:31'dedir. Osmaniye'dan Adana'ye tren ile en az ₺18,78 veya en fazla ₺37,74 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺18,78.

En düşük fiyat₺18,78
Yolculuk Süresi1 sa. 28 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺18,78
En yüksek fiyat₺37,74
İlk Kalkış17:31
Son Kalkış17:31
Mesafe82,05 km
KalkışOsmaniye
VarışAdana
FirmaTCDD

Osmaniye - Adana Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Osmaniye ile Adana arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Adana konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Osmaniye konumundan Adana konumuna ortalama tren fiyatları ₺32,03 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺18,78 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Osmaniye ile Adana arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Adana konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Trenle Adana konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Osmaniye Adana arası hizmet veren tren hattı 1 sa. 28 dk. kadar sürer. İlk tren saat 17:31, sonuncusu ise saatler 17:31 gösterdiğinde hareket eder. Adana konumuna ortalama yolculuk süresi 1 sa. 28 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 sa. 28 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Osmaniye konumundan hareket eden ilk tren saat 17:31 kalkarken, sonuncusu saatler 17:31 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Osmaniye ve Adana konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Adana konumuna hareket eden trenler vaktinde hareket eder ve oraya Adana Şakirpaşa Airport, ADA vaktinde ulaşır.

Osmaniye konumundan Adana konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Adana konumundan Osmaniye konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Osmaniye konumundan Adana konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Osmaniye konumundan Adana konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Osmaniye ile Adana arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Osmaniye - Adana arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Osmaniye - Adana arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Osmaniye - Adana arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Osmaniye - Adana seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Osmaniye şehrinden Adana şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Osmaniye'dan Adana'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Osmaniye - Adana tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺9,20 veya ortalama olarak ₺26,14 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺35,71 kadar olabilir.

Adana konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Adana konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Osmaniye - Adana seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Osmaniye - Adana arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Osmaniye - Adana CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
5.74kg
Otobüs
6.15kg
Uçak
16.41kg
araba
13.13kg
Osmaniye ile Adana arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Osmaniye şehriyle Adana şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 5.74kg'dır.
Osmaniye ile Adana şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Osmaniye ve Adana arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı10.67kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.41kg ve araba yolculuğuna karşı 7.39kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Osmaniye şehrinden Adana şehrine tren bileti ne kadardır?
Osmaniye şehrinden Adana şehrine giden bir tren bileti, ₺32,03'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺18,78 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Osmaniye ile Adana arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Osmaniye ile Adana arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺18,78'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Osmaniye ve Adana arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Osmaniye şehriyle Adana şehri arası mesafe 82,05 km'dir.
Osmaniye ve Adana arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Osmaniye ile Adana yolculuk ortalama olarak 1 sa. 28 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 28 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Osmaniye şehrinden Adana şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Osmaniye ile Adana arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Osmaniye konumundan Adana istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Adana şehrine en erken tren 17:31 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye konumundan Adana istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Adana şehrine en son tren 17:31 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye şehrinden Adana şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺18,78 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Osmaniye şehrinden Adana şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Osmaniye şehrinden Adana şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Osmaniye ile Adana arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Osmaniye ve Adana arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 28 dk.'dır.
Osmaniye şehrinden Adana şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Osmaniye ile Adana arasında doğrudan bir tren vardır.
Osmaniye ile Adana arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Osmaniye şehrinden Adana şehrine olan tren yolculuğu 5.74kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Osmaniye'dan yerele geçin

Trend rotalar

Osmaniye'dan hafta sonu kaçamakları

Osmaniye'dan diğer hedefler

Adana iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar