Eskişehir - Adana arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 73 TL
Yolculuk süresi 9 sa 8 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 10:43
Son kalkış: 10:43
Mesafe 520km

Virail üzerinden Eskişehir ile Adana arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Eskişehir ile Adana arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Eskişehir konumundan Adana konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Eskişehir konumundan Adana konumuna ortalama tren fiyatları 145,86 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Eskişehir konumundan Adana konumuna fiyatlar yaklaşık 72,93 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Eskişehir - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 3.058 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Eskişehir - Adana arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Eğer trende uzun saatler geçirmek istemiyorsanız, uçakla yolculuğu düşünebilirsiniz. Özellikle erken rezervsayon yapabileceğiniz durumlarda Adana konumuna uçmak bir hayli uygun olacaktır.

Hangi istasyonlar Eskişehir - Adana hattında hizmet vermektedir?

Adana konumuna hareket eden trenler Eskişehir vaktinde hareket eder ve oraya Şakirpaşa or Adana vaktinde ulaşır.

Eskişehir konumundan Adana konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Eskişehir konumundan Adana konumuna her gün 4 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 4 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Adana konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 9 hours and 6 minutes gibi bir sürede Adana konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 9 hours and 8 minutes kadar sürer. Adana konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 10:12 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Eskişehir konumunu saatler 10:12 gösterdiğinde terkeder.