Eskişehir - Adana arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 103,44 TL
Yolculuk süresi 9 sa 8 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 13:43
Son kalkış 13:43
Mesafe 520 km

Eskişehir ile Adana arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Eskişehir konumundan Adana konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız Eskişehir konumundan Adana konumuna 103,44 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 103,41 TL kadardır.

Hangi şirketler Eskişehir ile Adana arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Eskişehir ile Adana arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Eskişehir - Adana arası trenler

Trenle Adana konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Adana konumuna hareket eden ilk tren saat 13:43, son tren ise saatler 13:43 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 9 sa 8 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 9 sa 6 dk gibi bir sürede Adana konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Adana konumuna tren seferleri bulunur?

Adana konumuna hareket edecek trenlerin Eskişehir vaktinde ayrılmaları ve Adana and Şakirpaşa vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Eskişehir ile Adana arasındaki yolculuk uzun ise, Adana mevkiine uçakla gitmeyi bir düşünün. Erken rezervasyon yaparsanız, düşük ücretli hava yolları, size zamanın yanında paradan da tasarruf ettirir.

Trenle Eskişehir konumundan Adana konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Adana konumundan Eskişehir konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. güzergahlarının direkt, 2 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Adana konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Eskişehir konumundan Adana konumuna tren vasıtasıyla ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu bağlantıların hepsinde en az bir kez aktarma yapmak durumunda kalacağınızı dikkate alınız. Bu yüzden tüm yolculuğunuzu aynı trende gerçekleştirmeyeceksiniz.