Tren Osmaniye - Ceyhan ₺14,91'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺14,91

Osmaniye - Ceyhan arası tren yolculuğu

Osmaniye'dan Ceyhan'ye tren ile yolculuk 36,55 km'dir ve 0 sa. 34 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 17:31'de ve sonuncusu 18:00'dedir. Osmaniye'dan Ceyhan'ye tren ile en az ₺14,91 veya en fazla ₺19,88 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺14,91.

En düşük fiyat₺14,91
Yolculuk Süresi0 sa. 34 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺14,91
En yüksek fiyat₺19,88
İlk Kalkış17:31
Son Kalkış18:00
Mesafe36,55 km
KalkışOsmaniye
VarışCeyhan
FirmaTCDD

Virail size, Osmaniye ile Ceyhan arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile Osmaniye Ceyhan istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Ceyhan konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Osmaniye konumundan Ceyhan konumuna ₺14,91 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺16,20 kadardır.

Hangi şirketler Osmaniye ile Ceyhan arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, Osmaniye ile Ceyhan arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Osmaniye konumundan Ceyhan konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ceyhan konumuna hareket eden ilk tren saat 17:31 sonuncusu ise 18:00 kalkar. Osmaniye konumundan Ceyhan konumuna gitmek için gereken süre 0 sa. 34 dk.. Ceyhan konumuna hareket eden ilk tren saat 17:31, son tren ise saatler 18:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 0 sa. 34 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 0 sa. 33 dk. gibi bir sürede Ceyhan konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Ceyhan konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Ceyhan konumuna hareket eden trenler, Osmaniye konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Osmaniye konumundan Ceyhan konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Osmaniye konumundan Ceyhan konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Ceyhan konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Ceyhan konumundan Osmaniye konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Osmaniye konumundan Ceyhan konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Osmaniye - Ceyhan arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Osmaniye - Ceyhan arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Osmaniye - Ceyhan arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Osmaniye - Ceyhan seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Osmaniye'dan Ceyhan'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Osmaniye - Ceyhan tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺0,00 veya ortalama olarak ₺10,25 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺19,88 kadar olabilir.

Ceyhan konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Ceyhan konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Osmaniye - Ceyhan seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Osmaniye - Ceyhan arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Osmaniye - Ceyhan CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
2.56kg
Otobüs
2.74kg
Uçak
7.31kg
araba
5.85kg
Osmaniye ile Ceyhan arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Osmaniye şehriyle Ceyhan şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 2.56kg'dır.
Osmaniye ile Ceyhan şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Osmaniye ve Ceyhan arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı4.75kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.18kg ve araba yolculuğuna karşı 3.29kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Osmaniye şehrinden Ceyhan şehrine tren bileti ne kadardır?
Osmaniye şehrinden Ceyhan şehrine giden bir tren bileti, ₺16,20'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺14,91 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Osmaniye ile Ceyhan arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Osmaniye ile Ceyhan arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺14,91'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Osmaniye ve Ceyhan arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Osmaniye şehriyle Ceyhan şehri arası mesafe 36,55 km'dir.
Osmaniye ve Ceyhan arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Osmaniye ile Ceyhan yolculuk ortalama olarak 0 sa. 34 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 33 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Osmaniye şehrinden Ceyhan şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Osmaniye ile Ceyhan arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Osmaniye konumundan Ceyhan istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Ceyhan şehrine en erken tren 17:31 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye konumundan Ceyhan istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Ceyhan şehrine en son tren 18:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye şehrinden Ceyhan şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺14,91 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Osmaniye şehrinden Ceyhan şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Osmaniye şehrinden Ceyhan şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Osmaniye ile Ceyhan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Osmaniye ve Ceyhan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 33 dk.'dır.
Osmaniye şehrinden Ceyhan şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Osmaniye ile Ceyhan arasında doğrudan bir tren vardır.
Osmaniye ile Ceyhan arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Osmaniye şehrinden Ceyhan şehrine olan tren yolculuğu 2.56kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Osmaniye'dan yerele geçin

Trend rotalar

Osmaniye'dan hafta sonu kaçamakları

Osmaniye'dan diğer hedefler

Ceyhan iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar