Osmaniye - Battalgazi arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 164 TL
Yolculuk süresi 7 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 09:08
Son kalkış: 09:08
Mesafe 247km

Osmaniye ile Battalgazi arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Osmaniye Battalgazi arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Osmaniye ile Battalgazi arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Osmaniye konumundan Battalgazi konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Osmaniye konumundan Battalgazi konumuna 18,00 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Battalgazi konumuna biletler ortalama 18,00 TL kadar tutar.

,

Osmaniye - Battalgazi arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Battalgazi konumuna tren seferleri bulunur?

Battalgazi konumuna hareket edecek trenlerin Osmaniye vaktinde ayrılmaları ve Battalgazi vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Osmaniye konumundan Battalgazi konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Osmaniye konumundan Battalgazi konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Trenle Battalgazi konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Battalgazi konumuna hareket eden ilk tren saati 09:09 iken, sonuncusu saatler 09:09 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 7 hours and 45 minutes, ama en hızlı trenler sizi Battalgazi konumuna 7 hours and 45 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.