Tren Osmaniye - Gölbaşı, Adıyaman ₺28,90'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Osmaniye - Gölbaşı, Adıyaman arası tren yolculuğu

Osmaniye'dan Gölbaşı, Adıyaman'ye tren ile yolculuk 145,98 km'dir ve 3 sa. 43 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 10:11'de ve sonuncusu 10:11'dedir. Osmaniye'dan Gölbaşı, Adıyaman'ye tren ile en az ₺28,90 veya en fazla ₺58,17 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺28,90.

En düşük fiyat₺28,90
Yolculuk Süresi3 sa. 43 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺28,90
En yüksek fiyat₺58,17
İlk Kalkış10:11
Son Kalkış10:11
Mesafe145,98 km
KalkışOsmaniye
VarışGölbaşı, Adıyaman
FirmaTCDD

Osmaniye - Golbasi, Adiyaman Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail size, Osmaniye ile Gölbaşı, Adıyaman arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Osmaniye konumundan Gölbaşı, Adıyaman konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Osmaniye konumundan Gölbaşı, Adıyaman konumuna ₺28,90 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Gölbaşı, Adıyaman konumuna biletler ortalama ₺55,04 kadar tutar.

Hangi şirketler sizi Osmaniye noktasından Gölbaşı, Adıyaman istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Osmaniye ile Gölbaşı, Adıyaman arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Osmaniye konumundan Gölbaşı, Adıyaman konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Gölbaşı, Adıyaman konumuna hareket eden ilk tren saat 10:11 sonuncusu ise 10:11 kalkar. Osmaniye konumundan Gölbaşı, Adıyaman konumuna gitmek için gereken süre 3 sa. 43 dk.. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 3 sa. 43 dk. gibi bir sürede Gölbaşı, Adıyaman konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 3 sa. 43 dk. kadar sürer. Gölbaşı, Adıyaman konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 10:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Osmaniye konumunu saatler 10:11 gösterdiğinde terkeder.

Osmaniye ve Gölbaşı, Adıyaman konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Gölbaşı, Adıyaman konumuna, vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Osmaniye konumundan Gölbaşı, Adıyaman konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Osmaniye konumundan Gölbaşı, Adıyaman konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Gölbaşı, Adıyaman konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Gölbaşı, Adıyaman konumundan Osmaniye konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Osmaniye konumundan Gölbaşı, Adıyaman konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Osmaniye ile Golbasi, Adiyaman arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Osmaniye - Gölbaşı, Adıyaman arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Osmaniye - Gölbaşı, Adıyaman arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Osmaniye - Gölbaşı, Adıyaman arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Osmaniye - Gölbaşı, Adıyaman seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Osmaniye şehrinden Golbasi, Adiyaman şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Osmaniye'dan Gölbaşı, Adıyaman'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Osmaniye - Gölbaşı, Adıyaman tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺16,94 veya ortalama olarak ₺40,39 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺55,23 kadar olabilir.

Gölbaşı, Adıyaman konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Gölbaşı, Adıyaman konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Osmaniye - Gölbaşı, Adıyaman seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Osmaniye - Gölbaşı, Adıyaman arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Osmaniye - Gölbaşı, Adıyaman CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
10.22kg
Otobüs
10.95kg
Uçak
29.2kg
araba
23.36kg
Osmaniye ile Gölbaşı, Adıyaman arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Osmaniye şehriyle Gölbaşı, Adıyaman şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 10.22kg'dır.
Osmaniye ile Gölbaşı, Adıyaman şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Osmaniye ve Gölbaşı, Adıyaman arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı18.98kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.73kg ve araba yolculuğuna karşı 13.14kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Osmaniye şehrinden Gölbaşı, Adıyaman şehrine tren bileti ne kadardır?
Osmaniye şehrinden Gölbaşı, Adıyaman şehrine giden bir tren bileti, ₺55,04'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺28,90 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Osmaniye ile Gölbaşı, Adıyaman arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Osmaniye ile Gölbaşı, Adıyaman arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺28,90'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Osmaniye ve Gölbaşı, Adıyaman arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Osmaniye şehriyle Gölbaşı, Adıyaman şehri arası mesafe 145,98 km'dir.
Osmaniye ve Gölbaşı, Adıyaman arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Osmaniye ile Gölbaşı, Adıyaman yolculuk ortalama olarak 3 sa. 43 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 43 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Osmaniye şehrinden Gölbaşı, Adıyaman şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Osmaniye ile Gölbaşı, Adıyaman arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Osmaniye konumundan Gölbaşı, Adıyaman istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Gölbaşı, Adıyaman şehrine en erken tren 10:11 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye konumundan Gölbaşı, Adıyaman istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Gölbaşı, Adıyaman şehrine en son tren 10:11 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye şehrinden Gölbaşı, Adıyaman şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺28,90 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Osmaniye şehrinden Gölbaşı, Adıyaman şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Osmaniye şehrinden Gölbaşı, Adıyaman şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Osmaniye ile Gölbaşı, Adıyaman arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Osmaniye ve Gölbaşı, Adıyaman arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 43 dk.'dır.
Osmaniye şehrinden Gölbaşı, Adıyaman şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Osmaniye ile Gölbaşı, Adıyaman arasında doğrudan bir tren vardır.
Osmaniye ile Gölbaşı, Adıyaman arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Osmaniye şehrinden Gölbaşı, Adıyaman şehrine olan tren yolculuğu 10.22kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Osmaniye'dan yerele geçin

Trend rotalar

Osmaniye'dan hafta sonu kaçamakları

Osmaniye'dan diğer hedefler

Gölbaşı, Adıyaman iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar