Kayseri - Yenice, Mersin arası tren bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17,49TL
Yolculuk süresi 4 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 06:15
Son kalkış: 06:48
Mesafe 199km

Virail size, Kayseri ile Yenice, Mersin arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Kayseri Yenice, Mersin arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Kayseri noktasından Yenice, Mersin istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Kayseri ile Yenice, Mersin arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Kayseri konumundan Yenice, Mersin konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Kayseri konumundan Yenice, Mersin konumuna 17,49 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Yenice, Mersin konumuna biletler ortalama 17,49 TL kadar tutar.

,

Bilet fiyatı : Kayseri - Yenice, Mersin her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
20,94 TL20,94 TL20,94 TL20,94 TL20,94 TL20,94 TL Tümünü gör

Kayseri - Yenice, Mersin arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kayseri Yenice, Mersin arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Kayseri ve Yenice, Mersin konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Yenice, Mersin konumuna, Kayseri or İncesu(Kayseri) vaktinde hareket edip hedefine Yenice vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Kayseri konumundan Yenice, Mersin konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Kayseri konumundan Yenice, Mersin konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Kayseri konumundan Yenice, Mersin konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Yenice, Mersin konumuna trenle ulaşmak ortalama 4 hours and 30 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 4 hours and 14 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:10, sonuncusu ise saatler 06:10 gösterdiğinde Kayseri konumundan hareket eder.