Köseköy - Adapazarı arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Adapazarı şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 7,50TL
Yolculuk süresi 46 dak
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış: 09:03
Son kalkış: 20:54
Mesafe 36km

Köseköy ile Adapazarı arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail'in sizi Adapazarı mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Köseköy konumundan Adapazarı istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Köseköy noktasından Adapazarı istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Köseköy konumundan Adapazarı konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 7,75 TL iken, Köseköy konumundan Adapazarı konumuna sadece 7,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Köseköy - Adapazarı arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlar Köseköy - Adapazarı hattında hizmet vermektedir?

Adapazarı konumuna hareket eden trenler Köseköy vaktinde hareket eder ve oraya Adapazarı or Mithatpaşa vaktinde ulaşır.

Köseköy konumundan Adapazarı konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Köseköy konumundan Adapazarı konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 10 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 10 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Köseköy konumundan Adapazarı konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Adapazarı konumuna trenle ulaşmak ortalama 46 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 43 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 09:03, sonuncusu ise saatler 19:03 gösterdiğinde Köseköy konumundan hareket eder.