İzmit - Adapazarı arası tren bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 9,50TL
Yolculuk süresi 53 dak
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış: 08:57
Son kalkış: 20:48
Mesafe 38km

İzmit ile Adapazarı arası en ucuz tren biletleri virail

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler İzmit ile Adapazarı arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, İzmit ile Adapazarı arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

İzmit konumundan Adapazarı konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız İzmit konumundan Adapazarı konumuna 9,50 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 9,75 TL kadardır.

Bilet fiyatı : İzmit - Adapazarı her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
9,50 TL9,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İzmit - Adapazarı arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

İzmit ve Adapazarı konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Adapazarı konumuna hareket eden trenler, İzmit konumundan İzmit YHT vaktinde hareket eder ve hedeflerine Mithatpaşa or Adapazarı vaktinde ulaşırlar.

Trenle İzmit konumundan Adapazarı konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

İzmit konumundan Adapazarı konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 10 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 10 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Trenle Adapazarı konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Adapazarı konumuna ortalama yolculuk süresi 51 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 49 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. İzmit konumundan hareket eden ilk tren saat 08:03 kalkarken, sonuncusu saatler 20:03 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.