Afyon - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 98,13 TL
Yolculuk süresi 7 sa 27 dk
Günlük bağlantılar 14
İlk kalkış 00:29
Son kalkış 23:00
Mesafe 285 km

Afyon konumundan İstanbul konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Afyon konumundan İstanbul konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Afyon konumundan İstanbul konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 102,91 TL iken, Afyon konumundan İstanbul konumuna, 92,30 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

104,23 TL 98,31 TL 103,51 TL 99,04 TL 98,77 TL 98,22 TL Tümünü gör

Afyon ilinden İstanbul iline otobüsler

Afyon konumundan İstanbul konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Otobüsle Afyon konumundan İstanbul konumuna ulaşmak ortlama 7 sa 28 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :4 sa 45 dk olur. İlk otobüs Afyon konumundan saat 03:30 olduğunda ,sonuncusu ise 23:00 olduğunda hareket eder.

Afyon konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Afyon konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Afyon konumundan İstanbul konumuna seyahatleriniz için her gün 14 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 14 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, İstanbul konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Afyon konumundan İstanbul konumuna otobüsle 14 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.