Konya - Afyon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Afyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 34,94TL
Yolculuk süresi 3 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 81
İlk kalkış: 05:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 196km

Virail sizin için, Konya konumundan Afyon konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Konya konumundan Afyon konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Konya konumundan Afyon konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Konya konumundan Afyon konumuna, sadece 5,44 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 12,27 TL civarındadır.

Konya konumundan Afyon konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Konya konumundan KONYA istasyonundan hareket eden otobüsler, Afyon konumundaki AFYON istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Konya ilinden Afyon iline otobüsler


Konya konumundan Afyon konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Konya konumundan Afyon konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Konya konumundan Afyon konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Afyon konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 6 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 6 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Konya konumundan Afyon konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Afyon konumuna hareket eden ilk otobüs saat 05:11 kalkarken, sonuncusu saatler 23:11 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 3 hours and 21 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 3 hours and 15 minutes kadar düşürür.

Konya - Afyon hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Konya konumundan Afyon konumuna Medine Turizm and Özkaymak otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.