Kayseri - Antalya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Antalya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 74,51TL
Yolculuk süresi 10 saat
Günlük bağlantılar 22
İlk kalkış: 01:15
Son kalkış: 23:00
Mesafe 467km

Kayseri konumundan Antalya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Kayseri Antalya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Kayseri konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Kayseri konumundan Antalya konumuna 11,60 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 35,79 TL civarındadır.

Kayseri konumundan Antalya konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Kayseri konumundan Antalya konumuna hareket eden otobüsler, Kayseri Otogarı istasyonundan kalkar ve ANTALYA and Antalya Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Kayseri - Antalya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
357 TL276 TL287 TL347 TL311 TL Tümünü gör 298 TL
Tümünü gör 107 TL81 TL Tümünü gör 85 TL93 TL94 TL

Kayseri ve Antalya arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Gün içinde Kayseri Antalya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kayseri konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 6 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 6 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Kayseri - Antalya hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Kayseri konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:07 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 14 hours and 1 minute sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 9 hours and 45 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Kayseri konumundan Antalya konumuna götürür?

Kayseri konumundan Antalya konumuna, ortaklarımızdan Vangölü, Lüks Ereğli, Esadaş, Elazığ Murat Turizm, Öz Sivas Seyahat, Öz Elazığlılar Seyahat, Beydağı Turizm, Malatya Zafer Turizm and Metro Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.