Kayseri - Ankara arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Ankara şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 27,88TL
Yolculuk süresi 5 saat
Günlük bağlantılar 77
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 262km

Kayseri konumundan Ankara konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Kayseri Ankara arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Kayseri konumundan Ankara konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Kayseri konumundan Ankara konumuna 4,34 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 16,77 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Kayseri konumundan Ankara konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Kayseri Otogarı ve ANKARA and Aşti istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Kayseri - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
297 TL1.480 TL552 TL294 TL302 TL358 TL285 TL
35 TL35 TL Tümünü gör 34 TL33 TL35 TL33 TL
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 25 TL Tümünü gör Tümünü gör

Kayseri ilinden Ankara iline otobüsler


Kayseri konumundan Ankara konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Kayseri konumundan Ankara konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kayseri konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 2 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Kayseri konumundan Ankara konumuna ulaşmak ortlama 4 hours and 26 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 4 hours and 30 minutes olur. İlk otobüs Kayseri konumundan saat 00:04 olduğunda ,sonuncusu ise 02:04 olduğunda hareket eder.

Kayseri - Ankara hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Lüks Afşınlılar Seyahat, Muş Yolu Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Lider Muş Tur, Süha Turizm and Malatya Kayısı Kent Turizm ile Kayseri Ankara arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.