Tren Diyarbakır - Kayseri ₺20,99'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺128,31
Daha
₺128,86

Diyarbakır - Kayseri arası tren yolculuğu

Diyarbakır'dan Kayseri'ye tren ile yolculuk 423,21 km'dir ve 15 sa. 16 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 12:00'de ve sonuncusu 13:45'dedir. Diyarbakır'dan Kayseri'ye tren ile en az ₺20,99 veya en fazla ₺128,86 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺20,99.

En düşük fiyat₺20,99
Yolculuk Süresi15 sa. 16 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺20,99
En yüksek fiyat₺128,86
İlk Kalkış12:00
Son Kalkış13:45
Mesafe423,21 km
KalkışDiyarbakır
VarışKayseri
FirmaTCDD

Diyarbakır - Kayseri Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Diyarbakır ile Kayseri arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Diyarbakır konumundan Kayseri konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Diyarbakır konumundan Kayseri konumuna ortalama tren fiyatları ₺110,64 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺20,99 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler Diyarbakır ile Kayseri arasında seferler düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Diyarbakır konumundan Kayseri konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kayseri konumuna hareket eden ilk tren saat 12:00 sonuncusu ise 13:45 kalkar. Diyarbakır konumundan Kayseri konumuna gitmek için gereken süre 15 sa. 16 dk.. Kayseri konumuna trenle ulaşmak ortalama 15 sa. 16 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 14 sa. 30 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 12:00, sonuncusu ise saatler 13:45 gösterdiğinde Diyarbakır konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar Diyarbakır ve Kayseri konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Kayseri konumuna hareket edecek trenlerin vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Diyarbakır konumundan Kayseri konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Diyarbakır konumundan Kayseri konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Kayseri konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Diyarbakır konumundan Kayseri konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Diyarbakır konumundan Kayseri konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Diyarbakır ile Kayseri arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Diyarbakır - Kayseri arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Diyarbakır - Kayseri arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Diyarbakır - Kayseri arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Diyarbakır - Kayseri seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Diyarbakır şehrinden Kayseri şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺21,17 ile ₺145,43 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 85%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Diyarbakır'dan Kayseri'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Diyarbakır - Kayseri tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺91,49 veya ortalama olarak ₺125,98 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺152,61 kadar olabilir.

Kayseri konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Kayseri konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Diyarbakır - Kayseri seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Diyarbakır - Kayseri arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Diyarbakır - Kayseri CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
29.62kg
Otobüs
31.74kg
Uçak
84.64kg
araba
67.71kg
Diyarbakır ile Kayseri arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Diyarbakır şehriyle Kayseri şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 29.62kg'dır.
Diyarbakır ile Kayseri şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Diyarbakır ve Kayseri arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı55.02kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.12kg ve araba yolculuğuna karşı 38.09kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Diyarbakır şehrinden Kayseri şehrine tren bileti ne kadardır?
Diyarbakır şehrinden Kayseri şehrine giden bir tren bileti, ₺110,64'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺20,99 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Diyarbakır ile Kayseri arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Diyarbakır ile Kayseri arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺20,99'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Diyarbakır ve Kayseri arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Diyarbakır şehriyle Kayseri şehri arası mesafe 423,21 km'dir.
Diyarbakır ve Kayseri arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Diyarbakır ile Kayseri yolculuk ortalama olarak 15 sa. 16 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 14 sa. 30 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Diyarbakır şehrinden Kayseri şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Diyarbakır ile Kayseri arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Diyarbakır konumundan Kayseri istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Kayseri şehrine en erken tren 12:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Diyarbakır konumundan Kayseri istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Kayseri şehrine en son tren 13:45 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Diyarbakır şehrinden Kayseri şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺20,99 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Diyarbakır şehrinden Kayseri şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Kayseri şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Diyarbakır ile Kayseri arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Diyarbakır ve Kayseri arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 14 sa. 30 dk.'dır.
Diyarbakır şehrinden Kayseri şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Diyarbakır ile Kayseri arasında doğrudan bir tren vardır.
Diyarbakır ile Kayseri arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Kayseri şehrine olan tren yolculuğu 29.62kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Diyarbakır'dan yerele geçin

Trend rotalar

Diyarbakır'dan hafta sonu kaçamakları

Diyarbakır'dan diğer hedefler

Kayseri iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar