Tren Adana - Türkoğlu, Kahramanmaraş ₺57,25'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Adana - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası tren yolculuğu

Adana'dan Türkoğlu, Kahramanmaraş'ye tren ile yolculuk 141,45 km'dir ve 3 sa. 39 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:40'de ve sonuncusu 08:40'dedir. Adana'dan Türkoğlu, Kahramanmaraş'ye tren ile en az ₺57,25 veya en fazla ₺58,17 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺57,25.

En düşük fiyat₺57,25
Yolculuk Süresi3 sa. 39 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺57,25
En yüksek fiyat₺58,17
İlk Kalkış08:40
Son Kalkış08:40
Mesafe141,45 km
KalkışAdana
VarışTürkoğlu, Kahramanmaraş
FirmaTCDD

Adana ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail'in sizi Türkoğlu, Kahramanmaraş mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Adana konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Adana konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Adana konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ortalama tren fiyatları ₺57,80 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺57,25 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler Adana ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasında tren seferleri düzenliyor?

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Trenle Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ulaşmak 3 sa. 39 dk. kadar zaman alır. Adana konumundan hareket eden ilk tren 08:40 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 08:40 gösterdiğinde ayrılır. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 3 sa. 39 dk. gibi bir sürede Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 3 sa. 39 dk. kadar sürer. Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 08:40 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Adana konumunu saatler 08:40 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar Adana ve Türkoğlu, Kahramanmaraş konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna, Adana Şakirpaşa Airport, ADA vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Adana konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle, Adana konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Adana konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Adana - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adana - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adana - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adana - Türkoğlu, Kahramanmaraş seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Adana'dan Türkoğlu, Kahramanmaraş'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Adana - Türkoğlu, Kahramanmaraş tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺18,41 veya ortalama olarak ₺40,43 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺57,80 kadar olabilir.

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adana - Türkoğlu, Kahramanmaraş seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Adana - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Adana - Türkoğlu, Kahramanmaraş CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
9.9kg
Otobüs
10.61kg
Uçak
28.29kg
araba
22.63kg
Adana ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Adana şehriyle Türkoğlu, Kahramanmaraş şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 9.9kg'dır.
Adana ile Türkoğlu, Kahramanmaraş şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Adana ve Türkoğlu, Kahramanmaraş arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı18.39kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.71kg ve araba yolculuğuna karşı 12.73kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adana şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine tren bileti ne kadardır?
Adana şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine giden bir tren bileti, ₺57,80'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺57,25 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adana ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adana ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺57,25'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adana ve Türkoğlu, Kahramanmaraş arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Adana şehriyle Türkoğlu, Kahramanmaraş şehri arası mesafe 141,45 km'dir.
Adana ve Türkoğlu, Kahramanmaraş arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Adana ile Türkoğlu, Kahramanmaraş yolculuk ortalama olarak 3 sa. 39 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 39 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adana şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Adana ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Adana konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine en erken tren 08:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine en son tren 08:40 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺57,25 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adana şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adana şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Adana ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adana ve Türkoğlu, Kahramanmaraş arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 39 dk.'dır.
Adana şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Adana ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasında doğrudan bir tren vardır.
Adana ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adana şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine olan tren yolculuğu 9.9kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adana'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adana'dan hafta sonu kaçamakları

Adana'dan diğer hedefler

Türkoğlu, Kahramanmaraş iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar