Tren Ankara - Gümüşköy ₺120,95'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Ankara - Gümüşköy arası tren yolculuğu

Ankara'dan Gümüşköy'ye tren ile yolculuk 311,45 km'dir ve 6 sa. 51 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 14:20'de ve sonuncusu 14:20'dedir. Ankara'dan Gümüşköy'ye tren ile en az ₺120,95 veya en fazla ₺121,68 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺120,95.

En düşük fiyat₺120,95
Yolculuk Süresi6 sa. 51 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺120,95
En yüksek fiyat₺121,68
İlk Kalkış14:20
Son Kalkış14:20
Mesafe311,45 km
KalkışAnkara
VarışGümüşköy
FirmaTCDD
Ankara - Gümüşköy arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Gümüşköy arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Gümüşköy arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Gümüşköy seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Ankara'dan Gümüşköy'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Gümüşköy tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺48,60 veya ortalama olarak ₺163,18 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺784,77 kadar olabilir.

Gümüşköy konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Gümüşköy konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Gümüşköy seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Gümüşköy arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Gümüşköy CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
21.8kg
Otobüs
23.36kg
Uçak
62.29kg
araba
49.83kg
Ankara ile Gümüşköy arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Gümüşköy şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 21.8kg'dır.
Ankara ile Gümüşköy şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Gümüşköy arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı40.49kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.56kg ve araba yolculuğuna karşı 28.03kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Gümüşköy şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Gümüşköy şehrine giden bir tren bileti, ₺121,32'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺120,95 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Gümüşköy arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Gümüşköy arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺120,95'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Gümüşköy arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Gümüşköy şehri arası mesafe 311,45 km'dir.
Ankara ve Gümüşköy arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Gümüşköy yolculuk ortalama olarak 6 sa. 51 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 51 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Gümüşköy şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Gümüşköy arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Gümüşköy istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Gümüşköy şehrine en erken tren 14:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Gümüşköy istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Gümüşköy şehrine en son tren 14:20 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Gümüşköy şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺120,95 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara ile Gümüşköy arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Gümüşköy arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 51 dk.'dır.
Ankara şehrinden Gümüşköy şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Gümüşköy arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Gümüşköy arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Gümüşköy şehrine olan tren yolculuğu 21.8kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Gümüşköy iline giden ana güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar