Tren Adana - Doğanşehir ₺20,80'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺20,80

Adana - Doğanşehir arası tren yolculuğu

Adana'dan Doğanşehir'ye tren ile yolculuk 255,69 km'dir ve 6 sa. 41 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:40'de ve sonuncusu 08:40'dedir. Adana'dan Doğanşehir'ye tren ile en az ₺20,80 veya en fazla ₺63,14 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺20,80.

En düşük fiyat₺20,80
Yolculuk Süresi6 sa. 41 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺20,80
En yüksek fiyat₺63,14
İlk Kalkış08:40
Son Kalkış08:40
Mesafe255,69 km
KalkışAdana
VarışDoğanşehir
FirmaTCDD

Adana - Dogansehir Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail üzerinden Adana ile Doğanşehir arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Adana konumundan Doğanşehir konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız Adana konumundan Doğanşehir konumuna ₺20,80 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺54,12 kadardır.

Hangi şirketler Adana ile Doğanşehir arasında seferler düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Trenle Doğanşehir konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Adana Doğanşehir arası hizmet veren tren hattı 6 sa. 41 dk. kadar sürer. İlk tren saat 08:40, sonuncusu ise saatler 08:40 gösterdiğinde hareket eder. Doğanşehir konumuna hareket eden ilk tren saati 08:40 iken, sonuncusu saatler 08:40 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 6 sa. 41 dk., ama en hızlı trenler sizi Doğanşehir konumuna 6 sa. 41 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Adana ve Doğanşehir konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Trenler Adana konumundan vaktinde ayrılır ve buraya vaktinde varırlar.

Adana konumundan Doğanşehir konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Doğanşehir konumundan Adana konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Adana konumundan Doğanşehir konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Adana konumundan Doğanşehir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Adana ile Dogansehir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Adana - Doğanşehir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adana - Doğanşehir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adana - Doğanşehir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adana - Doğanşehir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Adana şehrinden Dogansehir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Adana'dan Doğanşehir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Adana - Doğanşehir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺34,79 veya ortalama olarak ₺46,08 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺62,41 kadar olabilir.

Doğanşehir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Doğanşehir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adana - Doğanşehir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Adana - Doğanşehir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Adana - Doğanşehir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
17.9kg
Otobüs
19.18kg
Uçak
51.14kg
araba
40.91kg
Adana ile Doğanşehir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Adana şehriyle Doğanşehir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 17.9kg'dır.
Adana ile Doğanşehir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Adana ve Doğanşehir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı33.24kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.28kg ve araba yolculuğuna karşı 23.01kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adana şehrinden Doğanşehir şehrine tren bileti ne kadardır?
Adana şehrinden Doğanşehir şehrine giden bir tren bileti, ₺54,12'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺20,80 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adana ile Doğanşehir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adana ile Doğanşehir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺20,80'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adana ve Doğanşehir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Adana şehriyle Doğanşehir şehri arası mesafe 255,69 km'dir.
Adana ve Doğanşehir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Adana ile Doğanşehir yolculuk ortalama olarak 6 sa. 41 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 41 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adana şehrinden Doğanşehir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Adana ile Doğanşehir arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Adana konumundan Doğanşehir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Doğanşehir şehrine en erken tren 08:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana konumundan Doğanşehir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Doğanşehir şehrine en son tren 08:40 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana şehrinden Doğanşehir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺20,80 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adana şehrinden Doğanşehir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adana şehrinden Doğanşehir şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Adana ile Doğanşehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adana ve Doğanşehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 41 dk.'dır.
Adana şehrinden Doğanşehir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Adana ile Doğanşehir arasında doğrudan bir tren vardır.
Adana ile Doğanşehir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adana şehrinden Doğanşehir şehrine olan tren yolculuğu 17.9kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adana'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adana'dan hafta sonu kaçamakları

Adana'dan diğer hedefler

Doğanşehir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar