Argıthanı - Kadınhanı arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kadınhanı şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 54,60TL
Yolculuk süresi 51 dak
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 06:49
Son kalkış: 06:49
Mesafe 44km

Argıthanı ile Kadınhanı arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Argıthanı ile Kadınhanı arasında seferler düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Argıthanı konumundan Kadınhanı konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Argıthanı konumundan Kadınhanı konumuna 8,50 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 8,50 TL kadardır.

Argıthanı - Kadınhanı arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlardan Kadınhanı konumuna tren seferleri bulunur?

Kadınhanı konumuna hareket edecek trenlerin Argıthan vaktinde ayrılmaları ve Kadınhan vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Argıthanı konumundan Kadınhanı konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Argıthanı konumundan Kadınhanı konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Argıthanı konumundan Kadınhanı konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kadınhanı konumuna trenle ulaşmak ortalama 51 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 51 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:08, sonuncusu ise saatler 06:08 gösterdiğinde Argıthanı konumundan hareket eder.