Tren Slavuta - Kiev ₺74,92'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺74,92

Slavuta - Kiev arası tren yolculuğu

Slavuta'dan Kiev'ye tren ile yolculuk 260,27 km'dir ve 4 sa. 31 dk. sürer. Her gün 4 bağlantıları vardır, ilk kalkış 00:12'de ve sonuncusu 22:46'dedir. Slavuta'dan Kiev'ye tren ile en az ₺74,92 veya en fazla ₺560,18 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺74,92.

En düşük fiyat₺74,92
Yolculuk Süresi4 sa. 31 dk.
Günlük Bağlantı4
En düşük fiyat₺74,92
En yüksek fiyat₺560,18
İlk Kalkış00:12
Son Kalkış22:46
Mesafe260,27 km
KalkışSlavuta
VarışKiev
FirmaUkrainian Railways

Slavuta - Kyiv Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Slavuta ile Kiev arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile Slavuta Kiev istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Kiev konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Slavuta konumundan Kiev konumuna ₺74,92 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Kiev konumuna biletler ortalama ₺156,48 kadar tutar.

Hangi demiryolu şirketleri Slavuta ile Kiev arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, Slavuta ile Kiev arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Slavuta konumundan Kiev konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kiev konumuna hareket eden ilk tren saat 00:12 sonuncusu ise 22:46 kalkar. Slavuta konumundan Kiev konumuna gitmek için gereken süre 4 sa. 31 dk.. Kiev konumuna hareket eden ilk tren saati 00:12 iken, sonuncusu saatler 22:46 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 4 sa. 31 dk., ama en hızlı trenler sizi Kiev konumuna 3 sa. 44 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlardan Kiev konumuna tren seferleri bulunur?

Trenler Slavuta konumundan vaktinde ayrılır ve buraya vaktinde varırlar.

Slavuta konumundan Kiev konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Kiev konumundan Slavuta konumuna gitmek isterseniz, 4 günlük aktarmaları mevcut. 4 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Slavuta konumundan Kiev konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Slavuta konumundan Kiev konumuna ulaşmak için günlük 4 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 4 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Slavuta ile Kyiv arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Slavuta - Kiev arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Slavuta - Kiev arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Slavuta - Kiev arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Slavuta - Kiev seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Slavuta şehrinden Kyiv şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Slavuta'dan Kiev'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Slavuta - Kiev tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺60,93 veya ortalama olarak ₺113,06 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺221,28 kadar olabilir.

Kiev konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Kiev konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Slavuta - Kiev seyahatinde Ukrainian Railways tarafından sunulan hizmetler
Slavuta - Kiev arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Ukrainian Railways
quiet_zone Sessiz alan check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check

Tren'a göre Slavuta - Kiev CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
18.22kg
Otobüs
19.52kg
Uçak
52.05kg
araba
41.64kg
Slavuta ile Kiev arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Slavuta şehriyle Kiev şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 18.22kg'dır.
Slavuta ile Kiev şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Slavuta ve Kiev arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı33.83kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.3kg ve araba yolculuğuna karşı 23.42kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Slavuta şehrinden Kiev şehrine tren bileti ne kadardır?
Slavuta şehrinden Kiev şehrine giden bir tren bileti, ₺156,48'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺74,92 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Slavuta ile Kiev arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Slavuta ile Kiev arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺74,92'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Slavuta ve Kiev arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Slavuta şehriyle Kiev şehri arası mesafe 260,27 km'dir.
Slavuta ve Kiev arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Slavuta ile Kiev yolculuk ortalama olarak 4 sa. 31 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 44 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Slavuta şehrinden Kiev şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Slavuta ile Kiev arası günde ortalama 4 bağlantı bulunur.
Slavuta konumundan Kiev istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Slavuta şehrinden Kiev şehrine en erken tren 00:12 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Slavuta konumundan Kiev istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Slavuta şehrinden Kiev şehrine en son tren 22:46 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Slavuta şehrinden Kiev şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺74,92 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Slavuta konumundan Kiev istikametine gidebilmek için hangi istasyonları kullanabilirim?
Slavuta konumundan hareketle Kiev istikametine gidebileceğiniz 2 istasyon bulunmaktadır. Slavuta Cafe "Suputnyk" and Slavuta Avtovokzal (Славута, Автовокзал) istasyonundan çıkışınızı sağlayabilir ve Kyiv Аеропорт "київ", Kiev, Kyiv Avtovokzal (Київ, Автовокзал), Bus stop Kyiv (area of "Polesye" mall) Vokzalnaya square; house 2, Kiev Bus Station Tsentralʹnyy and Vydubychi Station istasyonuna ulaşabilirsiniz.
Slavuta şehrinden Kiev şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Slavuta şehrinden Kiev şehrine gitmek için ortalama 4 doğrudan bağlantı vardır.
Slavuta ile Kiev arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Slavuta ve Kiev arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 44 dk.'dır.
Slavuta şehrinden Kiev şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Slavuta ile Kiev arasında doğrudan bir tren vardır.
Slavuta ile Kiev arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Slavuta şehrinden Kiev şehrine olan tren yolculuğu 18.22kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.