Tren Ternopil - Zaporijya ₺115,06'den başlayan fiyatlar

15/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün Daha
Yarın Daha
2 gün Daha
3 gün Daha

Ternopil - Zaporijya arası tren yolculuğu

Ternopil'dan Zaporijya'ye tren ile yolculuk 729,72 km'dir ve 20 sa. 49 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 13:18'de ve sonuncusu 16:15'dedir. Ternopil'dan Zaporijya'ye tren ile en az ₺115,06 veya en fazla ₺715,56 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺115,06.

En düşük fiyat₺115,06
Yolculuk Süresi20 sa. 49 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺115,06
En yüksek fiyat₺715,56
İlk Kalkış13:18
Son Kalkış16:15
Mesafe729,72 km
KalkışTernopil
VarışZaporijya
FirmaUkrainian Railways

Ternopil - Zaporizhia Tren saatleri

Ayrılış tarihi
15 Haz 2024 Cumartesi

Virail üzerinden Ternopil ile Zaporijya arası ucuz biletler

Virail ile Ternopil Zaporijya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Ternopil konumundan Zaporijya konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Ternopil konumundan Zaporijya konumuna ortalama tren fiyatları ₺159,05. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ternopil konumundan Zaporijya konumuna fiyatlar yaklaşık ₺115,06 civarındadır.

Hangi demiryolu şirketleri Ternopil ile Zaporijya arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Ternopil ile Zaporijya arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ternopil konumundan Zaporijya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Ternopil Zaporijya arası hizmet veren tren hattı 20 sa. 49 dk. kadar sürer. İlk tren saat 13:18, sonuncusu ise saatler 16:15 gösterdiğinde hareket eder. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 17 sa. 20 dk. gibi bir sürede Zaporijya konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 20 sa. 49 dk. kadar sürer. Zaporijya konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 13:18 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Ternopil konumunu saatler 16:15 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlardan Zaporijya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler Ternopil konumundan Ternopil Central Bus Station AS 1,Ternopil, Пр. Степана Бандери,Ternopil (Railway Station) vaktinde ayrılır ve buraya Zaporizhia International Airport,Zaporizhzhia,Zaporizhzhia Sobornyi Avenue 17 vaktinde varırlar.

Trenle Ternopil konumundan Zaporijya konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Zaporijya konumundan Ternopil konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Zaporijya konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Ternopil konumundan Zaporijya konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ternopil konumundan Zaporijya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ternopil ile Zaporizhia arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ternopil - Zaporijya arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ternopil - Zaporijya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ternopil - Zaporijya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ternopil - Zaporijya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ternopil şehrinden Zaporizhia şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺4,23 ile ₺311,85 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 99%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ternopil'dan Zaporijya'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ternopil - Zaporijya tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺106,59 veya ortalama olarak ₺169,96 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺459,67 kadar olabilir.

Zaporijya konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Zaporijya konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ternopil - Zaporijya seyahatinde Ukrainian Railways tarafından sunulan hizmetler
Ternopil - Zaporijya arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Ukrainian Railways
quiet_zone Sessiz alan check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check

Tren'a göre Ternopil - Zaporijya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
51.08kg
Otobüs
54.73kg
Uçak
145.94kg
araba
116.75kg
Ternopil ile Zaporijya arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ternopil şehriyle Zaporijya şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 51.08kg'dır.
Ternopil ile Zaporijya şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ternopil ve Zaporijya arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı94.86kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 3.65kg ve araba yolculuğuna karşı 65.67kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ternopil şehrinden Zaporijya şehrine tren bileti ne kadardır?
Ternopil şehrinden Zaporijya şehrine giden bir tren bileti, ₺159,05'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺115,06 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ternopil ile Zaporijya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ternopil ile Zaporijya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺115,06'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ternopil ve Zaporijya arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ternopil şehriyle Zaporijya şehri arası mesafe 729,72 km'dir.
Ternopil ve Zaporijya arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ternopil ile Zaporijya yolculuk ortalama olarak 20 sa. 49 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 17 sa. 20 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ternopil şehrinden Zaporijya şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ternopil ile Zaporijya arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Ternopil konumundan Zaporijya istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ternopil şehrinden Zaporijya şehrine en erken tren 13:18 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ternopil konumundan Zaporijya istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ternopil şehrinden Zaporijya şehrine en son tren 16:15 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ternopil şehrinden Zaporijya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺115,06 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ternopil şehrinden Zaporijya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ternopil şehrinden Zaporijya şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Ternopil ile Zaporijya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ternopil ve Zaporijya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 17 sa. 20 dk.'dır.
Ternopil şehrinden Zaporijya şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ternopil ile Zaporijya arasında doğrudan bir tren vardır.
Ternopil ile Zaporijya arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ternopil şehrinden Zaporijya şehrine olan tren yolculuğu 51.08kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.