Tren İvano-Frankivsk - Dnipropetrovsk ₺121,32'den başlayan fiyatlar

15/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün Daha
Yarın Daha
2 gün Daha
3 gün Daha

İvano-Frankivsk - Dnipropetrovsk arası tren yolculuğu

İvano-Frankivsk'dan Dnipropetrovsk'ye tren ile yolculuk 756,27 km'dir ve 16 sa. 50 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 16:27'de ve sonuncusu 19:43'dedir. İvano-Frankivsk'dan Dnipropetrovsk'ye tren ile en az ₺121,32 veya en fazla ₺519,68 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺121,32.

En düşük fiyat₺121,32
Yolculuk Süresi16 sa. 50 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺121,32
En yüksek fiyat₺519,68
İlk Kalkış16:27
Son Kalkış19:43
Mesafe756,27 km
Kalkışİvano-Frankivsk
VarışDnipropetrovsk
FirmaUkrainian Railways

Ivano-Frankivsk - Dnipropetrovsk Tren saatleri

Ayrılış tarihi
15 Haz 2024 Cumartesi

Virail size, İvano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile İvano-Frankivsk Dnipropetrovsk istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

İvano-Frankivsk konumundan Dnipropetrovsk konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺155,37 iken, İvano-Frankivsk konumundan Dnipropetrovsk konumuna sadece ₺121,32 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler İvano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk arasında seferler düzenliyor?

Virail, arasında, İvano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Dnipropetrovsk konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Dnipropetrovsk konumuna hareket eden ilk tren saat 16:27 sonuncusu ise 19:43 kalkar. İvano-Frankivsk konumundan Dnipropetrovsk konumuna gitmek için gereken süre 16 sa. 50 dk.. Dnipropetrovsk konumuna hareket eden ilk tren saati 16:27 iken, sonuncusu saatler 19:43 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 16 sa. 50 dk., ama en hızlı trenler sizi Dnipropetrovsk konumuna 16 sa. 47 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlardan Dnipropetrovsk konumuna tren seferleri bulunur?

Trenler İvano-Frankivsk konumundan Ivano-Frankivsk Horbachevskoho Street,Ivano-Frankivs’k,Ivano-Frankivsk Pryvokzalna Square vaktinde ayrılır ve buraya Dnipro, vul. Sicheslavska Naberezhna - Tsyrk (Дніпро, вул. Січеславська Набережна - Цирк),Dnipropetrovsk International Airport,Dnipropetrovsk Vokzalna Square vaktinde varırlar.

İvano-Frankivsk konumundan Dnipropetrovsk konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İvano-Frankivsk konumundan Dnipropetrovsk konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Dnipropetrovsk konumundan İvano-Frankivsk konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İvano-Frankivsk konumundan Dnipropetrovsk konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ivano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İvano-Frankivsk - Dnipropetrovsk arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İvano-Frankivsk - Dnipropetrovsk arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İvano-Frankivsk - Dnipropetrovsk arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İvano-Frankivsk - Dnipropetrovsk seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ivano-Frankivsk şehrinden Dnipropetrovsk şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺9,94 ile ₺501,46 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 98%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

İvano-Frankivsk'dan Dnipropetrovsk'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İvano-Frankivsk - Dnipropetrovsk tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺105,12 veya ortalama olarak ₺231,66 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺446,23 kadar olabilir.

Dnipropetrovsk konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Dnipropetrovsk konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İvano-Frankivsk - Dnipropetrovsk seyahatinde Ukrainian Railways tarafından sunulan hizmetler
İvano-Frankivsk - Dnipropetrovsk arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Ukrainian Railways
quiet_zone Sessiz alan check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check

Tren'a göre İvano-Frankivsk - Dnipropetrovsk CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
52.94kg
Otobüs
56.72kg
Uçak
151.25kg
araba
121kg
İvano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İvano-Frankivsk şehriyle Dnipropetrovsk şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 52.94kg'dır.
İvano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İvano-Frankivsk ve Dnipropetrovsk arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı98.31kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 3.78kg ve araba yolculuğuna karşı 68.06kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İvano-Frankivsk şehrinden Dnipropetrovsk şehrine tren bileti ne kadardır?
İvano-Frankivsk şehrinden Dnipropetrovsk şehrine giden bir tren bileti, ₺155,37'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺121,32 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İvano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İvano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺121,32'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İvano-Frankivsk ve Dnipropetrovsk arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İvano-Frankivsk şehriyle Dnipropetrovsk şehri arası mesafe 756,27 km'dir.
İvano-Frankivsk ve Dnipropetrovsk arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İvano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk yolculuk ortalama olarak 16 sa. 50 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 16 sa. 47 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İvano-Frankivsk şehrinden Dnipropetrovsk şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İvano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
İvano-Frankivsk konumundan Dnipropetrovsk istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İvano-Frankivsk şehrinden Dnipropetrovsk şehrine en erken tren 16:27 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İvano-Frankivsk konumundan Dnipropetrovsk istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İvano-Frankivsk şehrinden Dnipropetrovsk şehrine en son tren 19:43 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İvano-Frankivsk şehrinden Dnipropetrovsk şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺121,32 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İvano-Frankivsk şehrinden Dnipropetrovsk şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İvano-Frankivsk şehrinden Dnipropetrovsk şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
İvano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İvano-Frankivsk ve Dnipropetrovsk arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 16 sa. 47 dk.'dır.
İvano-Frankivsk şehrinden Dnipropetrovsk şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İvano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk arasında doğrudan bir tren vardır.
İvano-Frankivsk ile Dnipropetrovsk arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İvano-Frankivsk şehrinden Dnipropetrovsk şehrine olan tren yolculuğu 52.94kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.