• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Kemah - İliç arası tren bulun En ucuz fiyat 10,50 TL

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

İle Tren

Yarın

İle Tren

2 Gün

Rentalcars.com

İliç şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Virail size, Kemah ile İliç arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi İliç mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Kemah konumundan İliç istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Kemah konumundan İliç konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 10,50 TL iken, Kemah konumundan İliç konumuna sadece 10,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Kemah ile İliç arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Kemah ile İliç arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Kemah ile İliç ile tren

En iyi fiyat 10,50 TL
Yolculuk süresi 1 saat
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 19:46
Son kalkış 19:46
Mesafe 44 km

Tren ile Seyahat Detayları

Rotalar
1
Firma
1
En düşük
10,50 TL
En yüksek
10,50 TL

Kemah - İliç

Aylık

Ayın en iyi fiyatları

Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 1 saat
Kemah - İliç
19:46 - 20:46
10,50 TL

Kemah konumundan İliç konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

İliç konumuna hareket eden ilk tren saat 19:46 sonuncusu ise 19:46 kalkar. Kemah konumundan İliç konumuna gitmek için gereken süre 1 saat.

Hangi istasyonlar Kemah ve İliç konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Kemah konumundan Kemah vaktinde ayrılır ve buraya İliç vaktinde varırlar.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kemah İliç arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Trenle Kemah konumundan İliç konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle İliç konumundan Kemah konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle İliç konumundan Kemah konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Kemah konumundan İliç konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

Kapat

Teşekkür ederiz! Sunduğumuz fırsatlar için tüm başvurularımız doldu. Lütfen yeni kayıtlar için birkaç gün içinde tekrar deneyiniz.