Elâzığ - Konya arası otobüs bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 123,38TL
Yolculuk süresi 14 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 18
İlk kalkış: 09:30
Son kalkış: 22:30
Mesafe 595km

Virail ile Elâzığ konumundan Konya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Elâzığ konumundan Konya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Elâzığ konumundan Konya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 18,61 TL iken, Elâzığ konumundan Konya konumuna, 18,78 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Otobüsle Konya konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Elâzığ konumundan Konya konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Elazig Otogarı ve Konya Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Elâzığ - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
728 TL Tümünü gör 1.991 TL506 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
150 TL Tümünü gör 149 TL150 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Elâzığ ilinden Konya iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Konya konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Elâzığ konumundan Konya konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Elâzığ konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 18 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 7 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 11 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Konya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Elâzığ konumundan saatler 13:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 22:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 35 hours and 38 minutes iken, en hızlı seferler sizi 9 hours and 2 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Otobüs ile Elâzığ - Konya: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Öz Elazığlılar Seyahat, Star Batman, Can Dersim Tuncelililer and Elazığ Murat Turizm şirketi de, virailin Elâzığ konumundan Konya konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.