Elâzığ - Erzincan arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 52,93TL
Yolculuk süresi 4 saat
Günlük bağlantılar 7
İlk kalkış: 06:30
Son kalkış: 14:30
Mesafe 122km

Elâzığ konumundan Erzincan konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Elâzığ Erzincan arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Elâzığ konumundan Erzincan konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Elâzığ konumundan Erzincan konumuna, sadece 8,24 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 9,08 TL civarındadır.

Erzincan konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Elâzığ - Erzincan istikametindeki otobüs hatları Elazig Otogarı istasyonundan kalkar ve Erzican Otobüs Durağı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Elâzığ ilinden Erzincan iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Elâzığ konumundan Erzincan konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Elâzığ konumundan Erzincan konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Elâzığ konumundan Erzincan konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 6 hours and 25 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Erzincan konumuna 4 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 06:04 olduğunda sonuncusu ise saat 14:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Elâzığ konumundan Erzincan konumuna götürür?

Can Dersim Tuncelililer şirketi de, virailin Elâzığ konumundan Erzincan konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.