Antalya - Aydın arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Aydın şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 63,92TL
Yolculuk süresi 6 sa 19 dk
Günlük bağlantılar 22
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 273km

Antalya konumundan Aydın konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Antalya Aydın arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Antalya konumundan Aydın konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Antalya konumundan Aydın konumuna ortalama otobüs biletleri 11,08 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Antalya konumundan Aydın konumuna, 9,95 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Aydın konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Antalya - Aydın istikametindeki otobüs hatları ANTALYA istasyonundan kalkar ve AYDIN istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Antalya ilinden Aydın iline otobüsler


Antalya konumundan Aydın konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Antalya Aydın arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Gün içinde Antalya Aydın arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Aydın konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 18 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 18 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Aydın konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Antalya konumundan saatler 00:10 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:10 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 6 hours and 25 minutes iken, en hızlı seferler sizi 5 hours and 45 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları Antalya - Aydın güzergahında hizmet vermektedir?

Balıkesir Uludağ and Pamukkale Turizm şirketi de, virailin Antalya konumundan Aydın konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.