Manisa - Bursa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 47 TL
Yolculuk süresi 4 sa 44 dk
Günlük bağlantılar 43
İlk kalkış: 00:15
Son kalkış: 23:59
Mesafe 226km

Manisa konumundan Bursa konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Manisa konumundan Bursa konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Manisa konumundan Bursa konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Manisa konumundan Bursa konumuna 7,35 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 39,23 TL civarındadır.

Bursa konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Manisa - Bursa istikametindeki otobüs hatları MANİSA istasyonundan kalkar ve Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Manisa ilinden Bursa iline otobüsler


Manisa Bursa arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Manisa konumundan Bursa konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Gün içinde Manisa Bursa arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Manisa konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 25 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 25 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Manisa - Bursa hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Manisa konumundan saatler 00:07 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 16:07 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 4 hours and 42 minutes iken, en hızlı seferler sizi 4 hours and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs hatları sizi Manisa konumundan Bursa konumuna götürür?

Manisa konumundan Bursa konumuna Balıkesir Uludağ otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.