Mardin - Batman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 41 TL
Yolculuk süresi 1 sa 59 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 09:30
Son kalkış: 09:30
Mesafe 72km

Mardin konumundan Batman konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Mardin konumundan Batman konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Mardin konumundan Batman konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Mardin konumundan Batman konumuna 4,51 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 4,75 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Mardin konumundan Batman konumuna hareket eden otobüsler, Mardin Otogarı istasyonundan kalkar ve Batman Otobüs Durağı istasyonuna ulaşırlar.

Mardin ilinden Batman iline otobüsler


Mardin Batman arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Mardin konumundan Batman konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Mardin konumundan Batman konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 1 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Mardin konumundan Batman konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Mardin konumundan ayrılan ilk otobüs saat 09:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 09:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 2 hours and 59 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 1 hour and 59 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Mardin - Batman hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Vangölü ile de, Mardin konumundan Batman konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.