Mardin - Bursa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 122 TL
Yolculuk süresi 22 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 16:00
Son kalkış: 17:00
Mesafe 1060km

Mardin konumundan Bursa konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Mardin Bursa arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Mardin konumundan Bursa konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Mardin konumundan Bursa konumuna, sadece 19,00 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 24,15 TL civarındadır.

Otobüsle Bursa konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Mardin - Bursa istikametindeki otobüs hatları Mardin Otogarı istasyonundan kalkar ve Bursa Otobus Duragi istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Mardin ilinden Bursa iline otobüsler


Son derece ucuz olmasına rağmen Mardin Bursa arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Mardin konumundan Bursa konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Mardin konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Mardin - Bursa hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Yolculuğun ortlama süresi 22 hours and 30 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Bursa konumuna 22 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 16:10 olduğunda sonuncusu ise saat 17:10 olduğunda istasyondan ayrılır.

Mardin konumundan Bursa konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Mardin Seyahat, Mar-Tur Turizm, Star Mardin Turizm and Cizre Nuh İtimat şirketi de, virailin Mardin konumundan Bursa konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.