Mardin - Gaziantep arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 42,52TL
Yolculuk süresi 5 sa 59 dk
Günlük bağlantılar 35
İlk kalkış: 08:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 299km

Virail ile Mardin konumundan Gaziantep konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Mardin konumundan Gaziantep konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Mardin konumundan Gaziantep konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 9,12 TL iken, Mardin konumundan Gaziantep konumuna, 6,62 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Mardin konumundan Gaziantep konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Mardin Otogarı ve Gaziantep Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Mardin - Gaziantep her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 392 TL Tümünü gör

Mardin ilinden Gaziantep iline otobüsler


Mardin Gaziantep arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Mardin Gaziantep arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Mardin konumundan Gaziantep konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Mardin konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 8 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 8 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 14 hours and 34 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Gaziantep konumuna 7 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 11:03 olduğunda sonuncusu ise saat 17:03 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Mardin konumundan Gaziantep konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Özlem Cizre Nuh ile de, Mardin konumundan Gaziantep konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.