Antalya - Mardin arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Mardin şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 121,09TL
Yolculuk süresi 17 sa 42 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış: 11:00
Son kalkış: 22:00
Mesafe 892km

Antalya konumundan Mardin konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Antalya Mardin arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Antalya konumundan Mardin konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Antalya konumundan Mardin konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 23,49 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 18,85 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Mardin konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Antalya - Mardin istikametindeki otobüs hatları ANTALYA istasyonundan kalkar ve Mardin Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Antalya - Mardin her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
596 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 320 TL Tümünü gör Tümünü gör

Antalya ilinden Mardin iline otobüsler


Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Antalya Mardin arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Antalya konumundan Mardin konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Mardin konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 8 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 5 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Antalya - Mardin hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs Antalya konumundan saatler 11:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 22:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 110 hours and 47 minutes iken, en hızlı seferler sizi 16 hours and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Antalya - Mardin hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Cizre Nuh İtimat, Mardin Seyahat, Özlem Cizre Nuh and Midyat Seyyidoğlu ile de, Antalya konumundan Mardin konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.