Balıkesir - İzmir arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 41,55 TL
Yolculuk süresi 2 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış 01:30
Son kalkış 21:30
Mesafe 152 km

Balıkesir konumundan İzmir konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Balıkesir konumundan İzmir konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Balıkesir konumundan İzmir konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Balıkesir konumundan İzmir konumuna ortalama otobüs biletleri 40,59 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Balıkesir konumundan İzmir konumuna, 33,62 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Balıkesir ilinden İzmir iline otobüsler

Balıkesir - İzmir hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Balıkesir konumundan ayrılan ilk otobüs saat 17:00 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 21:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 2 sa 38 dk sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :1 sa 15 dk gibi bir sürede tamamlanabilir.

Balıkesir İzmir arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Balıkesir konumundan İzmir konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Balıkesir konumundan İzmir konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 13.5 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 13.5 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Balıkesir konumundan İzmir konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 13.5 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 13.5 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.