Otobüs Kayseri - Burdur ₺220,91'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺220,91

Kayseri - Burdur arası otobüs yolculuğu

Kayseri'dan Burdur'ye otobüs ile yolculuk 467,94 km'dir ve 10 sa. 12 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 17:00'de ve sonuncusu 19:35'dedir. Kayseri'dan Burdur'ye otobüs ile en az ₺220,91 veya en fazla ₺432,61 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺220,91.

En düşük fiyat₺220,91
Yolculuk Süresi10 sa. 12 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺220,91
En yüksek fiyat₺432,61
İlk Kalkış17:00
Son Kalkış19:35
Mesafe467,94 km
KalkışKayseri
VarışBurdur
FirmaFlixBus

Virail ile Kayseri konumundan Burdur konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer Kayseri konumundan Burdur konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Kayseri konumundan Burdur konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Kayseri konumundan Burdur konumuna, sadece ₺220,91 gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat ₺355,48 civarındadır.

Burdur konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Kayseri Burdur arası yolculuk 10 sa. 12 dk. kadar sürer. İlk otobüs Kayseri konumundan 17:00 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 19:35 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuğun ortlama süresi 10 sa. 12 dk. kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Burdur konumuna :9 sa. 50 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 17:00 olduğunda sonuncusu ise saat 19:35 olduğunda istasyondan ayrılır.

Gün içinde Kayseri Burdur arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kayseri konumundan Burdur konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Her gün, Kayseri konumundan Burdur konumuna otobüsle 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Kayseri - Burdur arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kayseri - Burdur arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kayseri - Burdur arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kayseri - Burdur seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Kayseri'den Burdur'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Kayseri - Burdur otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺165,13, ortalama ₺258,29 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺423,41 kadar olabilir.

Burdur konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Burdur konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Kayseri - Burdur seyahatinde FlixBus tarafından sunulan hizmetler
Kayseri - Burdur arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar FlixBus
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check

Otobüs'a göre Kayseri - Burdur CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
32.76kg
Otobüs
35.1kg
Uçak
93.59kg
araba
74.87kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri şehrinden Burdur şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Kayseri şehrinden Burdur şehrine giden bir otobüs bileti, ₺355,48'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺220,91 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kayseri ile Burdur arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kayseri ile Burdur arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺220,91'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kayseri ve Burdur arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Kayseri şehriyle Burdur şehri arası mesafe 467,94 km'dir.
Kayseri ve Burdur arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Kayseri ile Burdur yolculuk ortalama olarak 10 sa. 12 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 9 sa. 50 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kayseri şehrinden Burdur şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Kayseri ile Burdur arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Kayseri konumundan Burdur istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Kayseri şehrinden Burdur şehrine en erken otobüs 17:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kayseri konumundan Burdur istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Kayseri şehrinden Burdur şehrine en son otobüs 19:35 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kayseri şehrinden Burdur şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺220,91 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kayseri şehrinden Burdur şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kayseri şehrinden Burdur şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Kayseri ile Burdur arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kayseri ve Burdur arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 9 sa. 50 dk.'dır.
Kayseri şehrinden Burdur şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Kayseri ile Burdur arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Kayseri ile Burdur arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kayseri şehrinden Burdur şehrine olan otobüs yolculuğu 35.1kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kayseri'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kayseri'dan hafta sonu kaçamakları

Kayseri'dan diğer hedefler

Burdur iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar