Tokat - Samsun arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Samsun şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 32,12TL
Yolculuk süresi 4 sa 15 dk
Günlük bağlantılar 37
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:00
Mesafe 110km

Tokat konumundan Samsun konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Tokat konumundan Samsun konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Tokat konumundan Samsun konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Tokat konumundan Samsun konumuna 5,00 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 8,11 TL civarındadır.

Tokat ve Samsun konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Tokat konumundan Samsun konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Tokat Otogarı ve Samsun Otogari istasyonlarını kullanırlar.

Tokat ilinden Samsun iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Tokat konumundan Samsun konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Tokat konumundan Samsun konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 37 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 18 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 17 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Samsun konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Tokat konumundan Samsun konumuna ulaşmak ortlama 3 hours and 11 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 2 hours and 52 minutes olur. İlk otobüs Tokat konumundan saat 00:04 olduğunda ,sonuncusu ise 17:04 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs firmaları Tokat - Samsun güzergahında hizmet vermektedir?

Adıyaman Ünal Turizm, Tokat Seyahat, Özlem Cizre Nuh and Tokat Yıldızı ile Tokat Samsun arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.